Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Co tam u Was nowego? Jak się sprawuje Senuś? Czy jakieś zainteresowanie pieskiem jest?
  2. Może warto wstawić Polę do wątku poniżej. Wprawdzie szukają długowłosego i z okolic Wrocławia, ale może Polcia skradnie serce. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252981-Poszukuje-ok-7-letniego-psa-dla-starszej-osoby-z-Wroc%C5%82awia[/url]
  3. Nieprzerwanie zaciskam kciuki
  4. Też się dziwię, że Polcia tak długo czeka, przecież to taka fajna sunia i dawno powinna spacerować z własnym człowiekiem.
  5. zaciskam z wszystkich sił
  6. Zadumany Misiaczek :)
  7. [quote name='Anja2201']Coraz słabsza jest , ale jeszcze pełna życia , wygląda niestety jak szkielet :([/QUOTE] To bardzo smutne, takie czekanie na nieuchronne :(
  8. Biedna malutka, tęskni za Tolą.
  9. Nie ogłaszałam Polci na tej stronce. Może ktoś inny.
  10. Chyba nie udziela porad nie swoim pacjentom. :shake:
  11. Śliczny psiaczek, :loveu: a jak z zachowaniem? Odpuścił nieco człowiekowi?
  12. Zaciskam kciuki, żeby poskutkowała i zaowocowała super domkiem :kciuki:
  13. Murko, czy lek. neurolog wie o tych wpadkach przy zmianach pogody? Zastanawiam się, ponieważ objawy padaczki mogą być bardzo różne, czy u Lizki nie ma to związku z atakiem. Pytam z czystej ciekawości, bo przecież człowiek całe życie się uczy :) Nieustająco trzymam kciuki za zdrowie Lizy.
  14. Nie ma innego wyjścia niż czekać. Cóż, mam taki zwyczaj, że psa zdejmuję z ogłoszeń jak zamieszka we własnym domku, tzn. Horynka nadal jest ogłaszana. Wszystko się może zdarzyć. Zatem czekamy.
  15. Zaglądam do Lizy. Dobrze, że nie ma ataków, ale te wpadki są całkiem nie dobre.
  16. Spokojnie, może jest jakiś istotny powód, że nie można się skontaktować. A jeśli jest inaczej, głową muru nie przebijesz :shake:
  17. Bazarek dla Poli: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252888-Przydatne-drobiazgi-i-nie-tylko-dla-Polci?p=22119596#post22119596[/url] zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku
  18. Podniosę wątek, może tym razem ktoś zajrzy i się zakocha w Beziuli.
  19. Te młode magnolie tak mają, zanim okrzepną co rok coś usycha. Pozdrawiam wiosennie.
  20. Dobrze, że u Frodzia wszystko w porządku, :) Na foteczkach piękny, błyszczący.
  21. Koteczki czasem tak lubią przegryzać sznureczki, kabelki itp. :) Teraz ma rybkę do toczenia :)
×
×
  • Create New...