Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jednak napiszę, wygląda to tak jakby ten piesek im od początku wadził :shake:
  2. Czym karmisz koty? Trzymam kciuki za Saszkę. Moje koty od czasu choroby Baala jedzą mokrą karmę i widzę, że na zębach robi się osad. Mamy problemy z ustabilizowaniem poziomu cukru. Mierzę Baalowi 5 x dziennie cukier i już mnie ma dość. Warczy, straszy i próbuje gryźć. Podawania insuliny też nie lubi. Dzisiaj wypuściłam towarzystwo po raz pierwszy od lutego do ogrodu. Baal się trzyma domu, tak ,że pomiary robię cały czas, ale Wrzaskun poszedł na zwiady. Wrzaskun był już tak zły i spragniony wyjścia, że sforsował mi siatkę w oknie i uciekł. Oczywiście wrócił na papu. :)
  3. Śliczny piesek, malutki i kudłaty, takie się podobają. Na pewno szybko znajdzie domek. Martika@Aischa chyba miała na myśli tablica .pl teraz olx.pl: [url]http://olx.pl/zwierzeta/zaginione-i-znalezione/[/url]
  4. Kurde mol. Nie napiszę co o tym myślę.
  5. Zapisuję się u Charliego, poczytam później
  6. Nie wszystko w życiu jest czarne albo białe. Każdemu może się życie ułożyć nie po jego myśli, tu nie ma żadnych reguł.
  7. Ogłoszenia odświeżyłam :evil_lol: i zaciskam kciuki do 25.
  8. Biedny Rikuś, ale jeśli było tak jak napisałaś Tolu i przez jakiś czas piesek był be a Fafik cacy, to na pewno dali mu to odczuć. Nie wiemy jak to wpływało na psa. Rico zasługuje na bezwarunkowo kochający domek.
  9. Nie dziękuj i nie przepraszaj, bardzo mi leży na sercu los tej psinki i pomagam jak mogę.
  10. [quote name='Tola']Bardzo dziękujemy:loveu: Jakoś mi chyba umknął ten bazarek, aż mi wstyd:oops:[/QUOTE] No, dziwiłam się, bo nikt nie zajrzał :p
  11. Oby się uspokoiło, trzymam mocno kciuki za małą Lizę.
  12. Wychowanie bezstresowe, brak autorytetów, rządy mamony.
  13. Jestem na zaproszenie. Biedne maleństwo, jaki podły los tych staruszków.
  14. Do poniedziałku daleko, :-( Trzymaj się Lizuniu
  15. Biedne, wymęczone psiątko :shake: Pani neurolog jeszcze nie odpowiedziała?
  16. Bazarek z bluzeczkami itd. zakończony. Horynka i Pola dostają po 25 zł. Pieniążki przeleję na konto hoteliku u Murki. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  17. Bazarek z bluzeczkami itd. zakończony. Pola i Horynka dostają po 25 zł. Ewcia, proszę przypomnij mi na pw dane do przelewu.
  18. [COLOR=#000000]Bazarek dla Poli i Loli:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254106-Kwiaty-na-rabatki-i-do-domu-na-potrzeby-Poli-i-Loli"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...by-Poli-i-Loli[/URL] [COLOR=#000000]zapraszam na zakupy i do podnoszenia wątku[/COLOR]
  19. Bazarek dla Poli i Loli: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254106-Kwiaty-na-rabatki-i-do-domu-na-potrzeby-Poli-i-Loli[/url] zapraszam na zakupy i do podnoszenia wątku
  20. Nawet "wady" Senusia przedstawione jak zalety :evil_lol: Miłość kwitnie :loveu:
  21. Śliczna, kochana psinka, ale jaki biedny szkielecik.
  22. Biedna maleńka, te problemy z czystością, bieganie w amoku itp. mogą wynikać z ucisku kości na mózg :-( I niestety raczej nie ma co liczyć na poprawę. Pogoda ma się poprawić dopiero od piątku.
×
×
  • Create New...