Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='EVA2406']Dzięki Tero, że myślisz o Polci, ale ona chyba za duża na wymagania domku ;)[/QUOTE] Nawet jeśli się nie spodoba, to może ktoś inny zajrzy i się zakocha.
  2. Czyli padaczka pourazowa :shake: Biedna Lizka, a co z ubytkiem kości, wyjęty, czy uciska mózg?
  3. To bardzo smutne, czy Liza miała robione jakieś badania głowy? Czy coś wiadomo o przyczynach padaczki Lizy?
  4. Wstawiałam Polcię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253992-Szczecin-adoptujemy-niewielkiego-psa?p=22260150#post22260150[/url]
  5. Zaglądam do Loli, i podniosę wątek
  6. podniosę jeszcze, może ktoś zajrzy
  7. Odwiedzam Bezię - ślicznotkę :loveu:
  8. Polcia sobie sama wybierze domek. No,niechby ten domek już poszedł z wizytą albo co ;)
  9. Jednym słowem, Baj robi teraz za Bajusię :) Przy swoich kotach robię prawie wszystko. Ale jak wet pobierał Wrzaskunowi krew do badania, musiałam go trzymać, bo walił łapami i gryzł weta a darł się przy tym tak, że zlecieli się z innych gabinetów lekarze sprawdzić jakie to ała robimy kotkowi :evil_lol:
  10. Znaczy zdejmuję szczeniaczka z ogłoszeń a już były pytania o sunię.
  11. Zrobiłam małej trochę ogłoszeń i liczę bardzo ,że taka mała ślicznota szybko znajdzie domek.
  12. Bardzo dobra wiadomość :)
  13. Zrobiłam małej suni (Foxia) parę ogłoszeń. Trzymam kciuki za domek. funia, jakieś zdjęcia tych psiaczków są, zwłaszcza szczeniąt? One szybciej powinny znaleźć domki.
  14. Ja nie wiem jak Wy się rozstaniecie, jak Senuś znajdzie domek. ;)
  15. No to zdrowy odruch, że nie kładzie się na własnych odchodach.
  16. Baj jakiś transwescyta, czy co? :evil_lol: Kiedyś zamieszkała u mnie na dt (i się zasiedziała) Mell, koteczka ze schroniska w Toruniu. Przyjechała z takim kamieniem, że nie widać była gdzie jest jaki ząb. Czyściłam jej pastą orozyme. Na paluszek i po zębach i dziąsłach (można stracić paluszek ;) . Pomogło. Mell była tak schorowana, że czyszczenie pod narkozą nie wchodziło w grę.
  17. Odwiedzam Senka, co nowego u psiaczka? A może jakiś domek się objawił?
  18. Jak się miewa Misiu? Robi jakieś postępy?
  19. Ale Polcia nie jest trudnym przypadkiem, tylko chce mieć człowieka na wyłączność :lol:
  20. Śliczna sunieczka :loveu: Czy jak ona narobi na legowisko, to później się w tym kładzie?
  21. Wielka szkoda, że się nie udało:shake:
  22. Podnoszę wątek, może ktoś zajrzy i się zakocha w naszym Adaśku.
×
×
  • Create New...