Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. I jak się sprawuje Riko?
  2. To już dzisiaj, zaciskam kciuki i ślę dobre myśli.
  3. Biedne, niewidome, stare psiątko :( Nie wiedział co się dzieje, nie mógł się bronić i może nigdy nie potrzebował walczyć o swoje :( i jeszcze tyle cierpienia :( Biegaj po zielonych łąkach maleńki :(
  4. Może jednak się komuś zgubiła i jej szuka? Ona ma u Ciebie dach nad głową? Nie dalej jak dzisiaj rozmawiałam z dawno nie widzianym i słyszanym kolegą, i zbiera się kupić psa, wspomniał o yorku wprawdzie psie, ale może by zmienił zdanie.
  5. No to kamień z serca, ale spadł na nogę ;) Nękaj ich i w razie czego strasz, bo inaczej będą myśleli ,ze Ci nie zależy. No i trzymam kciuki, żeby ten poniedziałek był już ostatni :)
  6. No to nie ma wyjścia, trudno. Przejrzałam kolejny raz pieski i mam pytanie odnośnie Kariny. Piękna suka. On jest bardzo w typie czarnego owczarka holenderskiego. Czy ktoś ją pokazał na forum belgów? I może właśnie ogłaszając ,że jest w typie, zwiększy to jej szanse na dom.
  7. [quote name='Miła od Gucia']nie rozumiem gdzie jest to info ???[/QUOTE] [quote name='teresaa118']Ten link adopcje -bassety, w nim piszą, ze w tej chwili nie maja do adopcji żadnych psów rasy basset. Całkiem na górze strony[/QUOTE] Dokładnie tak jak napisałateresaa118, jest info: "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]DO ADOPCJI - obecnie na ma psow do adopcji " [/FONT][/COLOR]http://bassety-adopcje.pl/bassety_do_adopcji.php
  8. Pamiętam takie czasy, gdzie nieuczciwi fachooofcy robili takie myki z zagnięciem sprzętu, albo części. Ale to już nie te czasy, mam nadzieję. Bądźmy dobrej myśli, że wszystko się wyjaśni i ułoży jak należy :kciuki:
  9. [quote name=':: FiGa ::']Donaldowi to nie grozi ;)[/QUOTE] Tak, wiem ,że niestety to agresor. Ale bardzo bym chciała, żeby taki piękny pies, dumnie pospacerował na smyczy, ze swoim człowiekiem. Ale się rozmarzyłam, chociaż... Czy wiadomo z czego wynika ta jego agresja?
  10. Na poniższej stronie nie można ich umieścić? Bo jest info, że nie ma psów do adopcji. Może ktoś z zewnątrz, zainteresowany zajrzy jak ja i się zakocha ;)
  11. Na dzień dobry usunięto mi ogłoszenia Rexa z olx. Na to wygląda ,że pies ma ogłoszenia. Czy można byłoby uzupełnić wszystkie info, bo całkiem po prostu szkoda czasu ogłaszać te, które mają ogłoszenia? To aktualne ogłoszenie: [url]http://olx.pl/oferta/rex-piekny-wiekszy-zakochany-w-czlowieku-pies-czeka-na-dom-CID103-ID6wkSn.html[/url]
  12. Wspaniałe wieści, trzymam kciuki... za to co ma być. salibinka, doskonale Cię rozumiem, miałam taką sytuację z kotką Mell ['], sama myśl, że miałaby zamieszkać gdzieś indziej powodowała skurcze żołądka i mdłości, a otwieranie poczty poprzedzane było myślą 'oby nic nie było'. Kicia u mnie została, bo nie wytrzymałam tej huśtawki. Jeśli to TEN DOMEK, to Senuś będzie kochany jak u Ciebie i to może będzie, chociaż częściową pociechą po rozstaniu.
  13. Piąteczek już niedaleko. Zaciskam kciuki. [B]Murka[/B], bardzo proszę o potwierdzenie mojej wpłaty bazarkowej na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253416-Zako%C5%84czony-Bluzeczki-garsonki-drobiazgi-dla-Poli-i-Horynki-do-30-czerwca/page17[/url]
  14. Super, dziękuję za potwierdzenie. Złagodniej psiaczku, to szybko będziesz ozdobą jakiejś kanapy :)
  15. To zaczynam ogłoszenia od Belli, Dory i Srebrnej. Czy pieski są kastrowane, szczepione, odrobaczane?
  16. O matko kochana! Ile tych psiaków jest w schronisku? Pomogę w ogłoszeniach. Info o ogłoszeniach psiaków jest zaktualizowane? Nie chciałabym powielać. Czy jest gdzieś więcej zdjęć, czy tylko to co na wątku? Czy ciotki od spanielków i od colaczków wiedzą o psiaczkach? Przepraszam za tyle pytań, jeśli gdzieś były odpowiedzi, ale nie czytałam wątku od deski do deski.
  17. Może warto wstawić Rika do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253992-Szczecin-adoptujemy-niewielkiego-psa[/url] Spełnia warunki tylko to daleko, niestety to daleko.
  18. Maciek, podziwiam Cię, bo ja chyba bym dawno podziękowała takim fachowcom za współpracę. Ty lepiej odbierz ten aparat.
  19. Śliczne foteczki z kotem :) o, i jeszcze z Hanią. On jest straszna kruszynka. Jeśli nie podsikiwał na początku pobytu w pokoju, gdzie zapewne były różne zapachy, to nie powinien też później tego robić.
  20. Bądź szczęśliwa Beziulku nareszcie we własnym domku :loveu:
  21. Dzisiaj jakby trochę chłodniej, przynajmniej u mnie. Piesy i tak w domu na płytkach się chłodzą.
  22. Przelew w drodze. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  23. Bajutek wyszedł jak welsh corgi :evil_lol: Moje też na płytkach się chłodzą. Ładny ten grzyb, bo to chyba jest grzyb, ale na pewno nie wiem. U mnie takie nie rosną.
×
×
  • Create New...