-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Są jakieś wieści?
-
I jak się sprawuje Riko?
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Może jednak się komuś zgubiła i jej szuka? Ona ma u Ciebie dach nad głową? Nie dalej jak dzisiaj rozmawiałam z dawno nie widzianym i słyszanym kolegą, i zbiera się kupić psa, wspomniał o yorku wprawdzie psie, ale może by zmienił zdanie. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No to kamień z serca, ale spadł na nogę ;) Nękaj ich i w razie czego strasz, bo inaczej będą myśleli ,ze Ci nie zależy. No i trzymam kciuki, żeby ten poniedziałek był już ostatni :) -
Para bassetow szuka domu! TRUFLA I KEFIR ZOSTAJĄ W RODZINIE
terra replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miła od Gucia']nie rozumiem gdzie jest to info ???[/QUOTE] [quote name='teresaa118']Ten link adopcje -bassety, w nim piszą, ze w tej chwili nie maja do adopcji żadnych psów rasy basset. Całkiem na górze strony[/QUOTE] Dokładnie tak jak napisałateresaa118, jest info: "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]DO ADOPCJI - obecnie na ma psow do adopcji " [/FONT][/COLOR]http://bassety-adopcje.pl/bassety_do_adopcji.php -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Pamiętam takie czasy, gdzie nieuczciwi fachooofcy robili takie myki z zagnięciem sprzętu, albo części. Ale to już nie te czasy, mam nadzieję. Bądźmy dobrej myśli, że wszystko się wyjaśni i ułoży jak należy :kciuki: -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Donaldowi to nie grozi ;)[/QUOTE] Tak, wiem ,że niestety to agresor. Ale bardzo bym chciała, żeby taki piękny pies, dumnie pospacerował na smyczy, ze swoim człowiekiem. Ale się rozmarzyłam, chociaż... Czy wiadomo z czego wynika ta jego agresja? -
Para bassetow szuka domu! TRUFLA I KEFIR ZOSTAJĄ W RODZINIE
terra replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
Na poniższej stronie nie można ich umieścić? Bo jest info, że nie ma psów do adopcji. Może ktoś z zewnątrz, zainteresowany zajrzy jak ja i się zakocha ;) -
Na dzień dobry usunięto mi ogłoszenia Rexa z olx. Na to wygląda ,że pies ma ogłoszenia. Czy można byłoby uzupełnić wszystkie info, bo całkiem po prostu szkoda czasu ogłaszać te, które mają ogłoszenia? To aktualne ogłoszenie: [url]http://olx.pl/oferta/rex-piekny-wiekszy-zakochany-w-czlowieku-pies-czeka-na-dom-CID103-ID6wkSn.html[/url]
-
Wspaniałe wieści, trzymam kciuki... za to co ma być. salibinka, doskonale Cię rozumiem, miałam taką sytuację z kotką Mell ['], sama myśl, że miałaby zamieszkać gdzieś indziej powodowała skurcze żołądka i mdłości, a otwieranie poczty poprzedzane było myślą 'oby nic nie było'. Kicia u mnie została, bo nie wytrzymałam tej huśtawki. Jeśli to TEN DOMEK, to Senuś będzie kochany jak u Ciebie i to może będzie, chociaż częściową pociechą po rozstaniu.
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Super, dziękuję za potwierdzenie. Złagodniej psiaczku, to szybko będziesz ozdobą jakiejś kanapy :) -
O matko kochana! Ile tych psiaków jest w schronisku? Pomogę w ogłoszeniach. Info o ogłoszeniach psiaków jest zaktualizowane? Nie chciałabym powielać. Czy jest gdzieś więcej zdjęć, czy tylko to co na wątku? Czy ciotki od spanielków i od colaczków wiedzą o psiaczkach? Przepraszam za tyle pytań, jeśli gdzieś były odpowiedzi, ale nie czytałam wątku od deski do deski.
-
Może warto wstawić Rika do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253992-Szczecin-adoptujemy-niewielkiego-psa[/url] Spełnia warunki tylko to daleko, niestety to daleko.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Maciek, podziwiam Cię, bo ja chyba bym dawno podziękowała takim fachowcom za współpracę. Ty lepiej odbierz ten aparat. -
Śliczne foteczki z kotem :) o, i jeszcze z Hanią. On jest straszna kruszynka. Jeśli nie podsikiwał na początku pobytu w pokoju, gdzie zapewne były różne zapachy, to nie powinien też później tego robić.
-
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bądź szczęśliwa Beziulku nareszcie we własnym domku :loveu: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj jakby trochę chłodniej, przynajmniej u mnie. Piesy i tak w domu na płytkach się chłodzą. -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przelew w drodze. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bajutek wyszedł jak welsh corgi :evil_lol: Moje też na płytkach się chłodzą. Ładny ten grzyb, bo to chyba jest grzyb, ale na pewno nie wiem. U mnie takie nie rosną.