Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='terra']Bazarek dla Loli i Poli zakończony. Bardzo żałuję, że Lolcia nie doczekała. Żaden z kupujących nie sprzeciwił się, żeby pieniążki w kwocie 105 zł. zostały przeznaczone na psiaki pod opieką [B][B][B][B][B][CENTER][COLOR=#000000]Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych. ​Proszę o dane do przelewu. [/COLOR][/CENTER] [/B][/B][/B][/B][/B][/QUOTE] Przed chwilą trafiłam na wątek Donalda. Nie wiem czy psiaczek jest pod opieką w/w fundacji, ale uznałam ,że pieniążki z bazarku przekażę na potrzeby właśnie jego. Poproszę dane do przelewu.
  2. I co? Pojechała Bezia? Są jakieś wieści?
  3. Przelałam dla Polci na konto Eva2406, 105 zł. z bazarku kwiatowego. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  4. Czyli wygląda na to, że Riko ma zapędy 'szwendackie' i najlepszy domek byłby w bloku, żeby nie dostawał szansy na wymyślanie wycieczek kiedy opiekun spuści go z oczu. Eh, Rikusiu :shake:
  5. Bazarek dla Loli i Poli zakończony. Bardzo żałuję, że Lolcia nie doczekała. Żaden z kupujących nie sprzeciwił się, żeby pieniążki w kwocie 105 zł. zostały przeznaczone na psiaki pod opieką [B][B][B][B][B][CENTER][COLOR=#000000]Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych. ​Proszę o dane do przelewu. [/COLOR][/CENTER] [/B][/B][/B][/B][/B]
  6. Kiedyś marzyłam o bassecie, ale życie zweryfikowało marzenia. ;) Dalej uwielbiam te psiaczki, życzę im najlepszego domku pod słońcem.
  7. To gdzie Riko mieszkał, bo chyba nie z Fafikiem na skórzanej sofie :-o
  8. Nie dziwię się ,że Charlie zdębiał i nie widział co robić przed szanowną komisją :) Jakby na mnie ktoś spojrzał takimi oczami (zielonymi) jak Saszka, też by mnie zamurowało ;)
  9. Cudnie, cudnie znaczy zależy im bardzo.:lol: Nieustająco zaciskam kciuki.
  10. Lolciu ['] :-( biegaj szczęśliwa po zielonych łąkach
  11. W sumie to chyba jakiś wyjątek z tą Polciową karmą, bo moje doświadczenia też są dobre jeśli chodzi o zakupy w zooplusie. Ale 30 zł. to piękna kwota do zaoszczędzenia. Jaką karmę jada Polcia?
  12. Czy moja wpłata z bazarku z bluzeczkami... już doszła? Jeśli dojdzie, proszę pięknie o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  13. Czy moja wpłata z bazarku już doszła? Jeśli dojdzie, proszę pięknie o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  14. Wierzę, że ktoś pokocha Rikusia, trzeba tylko znaleźć odpowiedni domek.
  15. Ale cudowna wiadomość,:lol: czekam na więcej szczegółów no i zaciskam kciuki za podróż i aklimatyzację.
  16. W ubiegłym roku i poprzednich używałam Fiprex i u mnie się sprawdził.
  17. O! Wypiął się na nas :evil_lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-O3mQHo1LnZQ/U8FE8tBtExI/AAAAAAAAKrE/NccKTo21IJ4/w850-h567-no/DSC_1901.JPG[/url] Szczęśliwy Senuś :)
  18. Trzymaj się sunieczko i niech łapeczka się szybko i dobrze goi.
  19. To można napisać, toleruje koty ;)
  20. He he, co im będzie jakiś małolat przed nosem brykał, to stateczni panowie i sobie tego nie życzą ;) Fajnie, że tak właściwie bezproblemowo dołączył (tymczasowo) do stada :)
  21. Może jeszcze dodać, jak się zmieści: lubi koty. To jest atut.
  22. Wbrew pozorom Lidan, wcale to nie jest zły pomysł. Prawnik na pewno znalazłby jakiś sposób, żeby to sprytnie ująć w testamencie i odpowiednio zastrzec.
  23. No to masz Maćku psi ideał :) Może w dt nabierze pewności siebie.
  24. Wiesz Tolu, może na początku była chęć i może nadzieja (chociaż to nie dobre słowo w tej sytuacji), że Riko będzie taki jak Fafik. A tu czas płynął, zaczęło brakować chęci a porównywanie wypadało coraz niekorzystniej i może brakło serca. W każdym razie brak elementarnej troski o zdrowie psa (mam na myśli szczepienia) to nie świadczy o tym, że Riko miał się tam zasiedzieć. Ale może jestem przeczulona. To załatwianie w domu dotyczy znaczenia terenu? Może Riko nie powinien mieszkać z drugim samcem, ale raczej z suczką?
×
×
  • Create New...