-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cudne foteczki, cudne zwierzaczki :loveu: Maciek, Twoje koty wciąż leżą? Moje jakby motorki miały z tyłu. Może teraz więcej gryzoni i dlatego takie aktywne. Roger z tym ogórkiem rewelacyjny :loveu: Tolu, świetna przytulanka z tej Elki, chciałoby się ekran pocałować tam gdzie jej nosek :) -
Też myślę, że czas zrobi swoje i Riko całkowicie zaufa Panu. Fajnie, że jest rozpieszczany przez swoich ludzi :) Kurcze Rikuś nie choruj teraz.
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tolu, dorobię jeszcze ogłoszeń Lizie. Teraz trochę kuleję z czasem, ale w tym tygodniu na pewno. Murko, poprawię tekst historii Lizy, będzie bardziej dramatyczny, jak jej życie. -
Para bassetow szuka domu! TRUFLA I KEFIR ZOSTAJĄ W RODZINIE
terra replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
Super, bardzo dobra wiadomość :) Dobrze byłoby zmienić tytuł na ten optymistyczny :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam Lizie ogłoszenie na olx i gumtree. Widzę, że pobrano dwa razy tel., może ktoś zadzwoni. Nie wiem, czy zgodnie z prawdą opisałam losy suni, ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia: [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-608827435[/URL] [URL="http://olx.pl/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-CID103-ID6KT3h.html?action=show&id=99832727&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20140815-[diplayLink]-63696@1-20140815161708"]http://olx.pl/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-CID103-ID6KT3h.html?action=show&id=99832727&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[/URL] -
Słodki "języczek wędrowniczek" ;)
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Póki żyjemy, jest nadzieja ;) Jestem za ogłaszaniem. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Takie jest hobby gołębiarzy, powierzchownie liznęłam ten temat, kiedy zarejestrowałam się na ichniejszym forum, jak to upuściłam konewkę z wodą podczas podlewania kwiatów, po odpaleniu przez sąsiada niedaleko domu petardy, czy innego badziewia. Rasowi gołębiarze wywożą w klateczkach na górkę i wypuszczają stadko a ono ma za zadanie wrócić do domu. Domorośli strzelają na własnym podwórku :shake: Bajutek trzymaj się, może pan sąsiad sam sobie strzeli w nogę. -
Oh, Rikuś, zaznacz raz teren i odpuść. Bardzo dobre wieści, jak Riko zostanie sam z Panem, przestanie dzielić swoje przywiązanie i miłość :lol: Teraz pewnie Pancie dają jeść, głaszczą, wyprowadzają na spacerek i jak tu się zorientować, kto jest najważniejszy ;)
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna Lizka, komórki w mózgu znowu zaczynają "wariować" :-( -
Para bassetow szuka domu! TRUFLA I KEFIR ZOSTAJĄ W RODZINIE
terra replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
Podniosę baseciątka, może ktoś zajrzy i się zakocha. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Otóż możesz go uświadomić, że odpalanie petard poza sylwestrem i Nowym Rokiem grozi karą do 500 zł., pytanie tylko, czy weźmie sobie to do serca po dobroci, bo nie wiem, czy się opłaca donosić na niego, może z tego wyniknąć więcej komplikacji na przyszłość jeśli sąsiad jest mściwy. Ale powiedzieć ,że znajomy będący z wizytą dostał palpitacji serca na skutek strzałów i zastanawia się czy nie donieść. ;) Serdecznie współczuję, mam też takiego sąsiada, on podrywa gołębie do lotu strzelając :shake: -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Najlepiej znasz Morgana i wiesz, czy z tą dolegliwością da się żyć, czy operacja poprawi komfort życia na tyle, że gra warta świeczki i czy nie zagraża życiu psa. Może te strzały to kapiszony z odpustu, teraz wszędzie kramy i stragany a później strzały o każdej porze dnia i nocy.:shake: U mnie też strzelają, na szczęście z wszystkich domowników, tylko ja się wzdrygam. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zupełnie nie mam doświadczenia z tą dolegliwością. Pozostaje mieć nadzieję, że szybko uda się dobrać lek i dawkę, żeby Polcia poczuła się lepiej. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ale to się leczy i mam nadzieję, że Polcia szybko zaskoczy na podane leki. -
Jeśli tylko przekona się, że to jego dom, strach minie i będzie nareszcie cieszył się życiem u boku kochanego i kochającego człowieka :)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Postaram się w niedługim czasie zrobić bazarek dla Polci. -
Oby Riko i Pan zapałali do siebie bezgraniczną miłością, powodzenia psiaczku.
-
Para bassetow szuka domu! TRUFLA I KEFIR ZOSTAJĄ W RODZINIE
terra replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i podnoszę wątek, czy coś drgnęło z domkiem dla śliczności? -
Czy Twój pies choruje na coś? Przepraszam jeśli nie doczytałam. Osobiście nie wydaje mi się wskazane podawanie zdrowemu psu karm weterynaryjnych. Jeśli hodowca nie chce z Tobą o karmach i karmieniu rozmawiać, to spróbuj dotrzeć do innych właścicieli tej rasy i wymieńcie doświadczenia. Tu na dogo masz dział havańczyków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/585-Hawa%C5%84czyk[/url]
-
Oj, oj, mam nadzieję, że to tylko przejściowe pogorszenie wyników i wszystko wróci do normy.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cudne kociaki :loveu: A na tym zdjęciu Saszka wygląda jak młodzieniaszek, całuję go w ten cudny nochalek :) [url]http://i62.tinypic.com/2ewe1cy.jpg[/url]