Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Cudne foteczki, cudne zwierzaczki :loveu: Maciek, Twoje koty wciąż leżą? Moje jakby motorki miały z tyłu. Może teraz więcej gryzoni i dlatego takie aktywne. Roger z tym ogórkiem rewelacyjny :loveu: Tolu, świetna przytulanka z tej Elki, chciałoby się ekran pocałować tam gdzie jej nosek :)
  2. Też myślę, że czas zrobi swoje i Riko całkowicie zaufa Panu. Fajnie, że jest rozpieszczany przez swoich ludzi :) Kurcze Rikuś nie choruj teraz.
  3. Tolu, dorobię jeszcze ogłoszeń Lizie. Teraz trochę kuleję z czasem, ale w tym tygodniu na pewno. Murko, poprawię tekst historii Lizy, będzie bardziej dramatyczny, jak jej życie.
  4. Super, bardzo dobra wiadomość :) Dobrze byłoby zmienić tytuł na ten optymistyczny :)
  5. Zrobiłam Lizie ogłoszenie na olx i gumtree. Widzę, że pobrano dwa razy tel., może ktoś zadzwoni. Nie wiem, czy zgodnie z prawdą opisałam losy suni, ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia: [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-608827435[/URL] [URL="http://olx.pl/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-CID103-ID6KT3h.html?action=show&id=99832727&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20140815-[diplayLink]-63696@1-20140815161708"]http://olx.pl/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-CID103-ID6KT3h.html?action=show&id=99832727&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[/URL]
  6. :) uwielbiam takie międzygatunkowe miłości :) Tak jak napisała malagos, jest trochę ras mających błonę pławną między palcami, najbardziej znany to nowofunland.
  7. Słodki "języczek wędrowniczek" ;)
  8. Niech Horynka w końcu spoważnieje, kto to widział wychodzić przez okno :mad:
  9. Póki żyjemy, jest nadzieja ;) Jestem za ogłaszaniem.
  10. Takie jest hobby gołębiarzy, powierzchownie liznęłam ten temat, kiedy zarejestrowałam się na ichniejszym forum, jak to upuściłam konewkę z wodą podczas podlewania kwiatów, po odpaleniu przez sąsiada niedaleko domu petardy, czy innego badziewia. Rasowi gołębiarze wywożą w klateczkach na górkę i wypuszczają stadko a ono ma za zadanie wrócić do domu. Domorośli strzelają na własnym podwórku :shake: Bajutek trzymaj się, może pan sąsiad sam sobie strzeli w nogę.
  11. Oh, Rikuś, zaznacz raz teren i odpuść. Bardzo dobre wieści, jak Riko zostanie sam z Panem, przestanie dzielić swoje przywiązanie i miłość :lol: Teraz pewnie Pancie dają jeść, głaszczą, wyprowadzają na spacerek i jak tu się zorientować, kto jest najważniejszy ;)
  12. Biedna Lizka, komórki w mózgu znowu zaczynają "wariować" :-(
  13. Podniosę baseciątka, może ktoś zajrzy i się zakocha.
  14. Otóż możesz go uświadomić, że odpalanie petard poza sylwestrem i Nowym Rokiem grozi karą do 500 zł., pytanie tylko, czy weźmie sobie to do serca po dobroci, bo nie wiem, czy się opłaca donosić na niego, może z tego wyniknąć więcej komplikacji na przyszłość jeśli sąsiad jest mściwy. Ale powiedzieć ,że znajomy będący z wizytą dostał palpitacji serca na skutek strzałów i zastanawia się czy nie donieść. ;) Serdecznie współczuję, mam też takiego sąsiada, on podrywa gołębie do lotu strzelając :shake:
  15. Najlepiej znasz Morgana i wiesz, czy z tą dolegliwością da się żyć, czy operacja poprawi komfort życia na tyle, że gra warta świeczki i czy nie zagraża życiu psa. Może te strzały to kapiszony z odpustu, teraz wszędzie kramy i stragany a później strzały o każdej porze dnia i nocy.:shake: U mnie też strzelają, na szczęście z wszystkich domowników, tylko ja się wzdrygam.
  16. Zupełnie nie mam doświadczenia z tą dolegliwością. Pozostaje mieć nadzieję, że szybko uda się dobrać lek i dawkę, żeby Polcia poczuła się lepiej.
  17. Ale to się leczy i mam nadzieję, że Polcia szybko zaskoczy na podane leki.
  18. Jeśli tylko przekona się, że to jego dom, strach minie i będzie nareszcie cieszył się życiem u boku kochanego i kochającego człowieka :)
  19. Postaram się w niedługim czasie zrobić bazarek dla Polci.
  20. Oby Riko i Pan zapałali do siebie bezgraniczną miłością, powodzenia psiaczku.
  21. Zaglądam i podnoszę wątek, czy coś drgnęło z domkiem dla śliczności?
  22. Czy Twój pies choruje na coś? Przepraszam jeśli nie doczytałam. Osobiście nie wydaje mi się wskazane podawanie zdrowemu psu karm weterynaryjnych. Jeśli hodowca nie chce z Tobą o karmach i karmieniu rozmawiać, to spróbuj dotrzeć do innych właścicieli tej rasy i wymieńcie doświadczenia. Tu na dogo masz dział havańczyków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/585-Hawa%C5%84czyk[/url]
  23. Oj, oj, mam nadzieję, że to tylko przejściowe pogorszenie wyników i wszystko wróci do normy.
  24. Cudne kociaki :loveu: A na tym zdjęciu Saszka wygląda jak młodzieniaszek, całuję go w ten cudny nochalek :) [url]http://i62.tinypic.com/2ewe1cy.jpg[/url]
  25. Cisza się na wątku zrobiła, czekam na uaktualnienie psiaków nie mających ogłoszeń.
×
×
  • Create New...