Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. :( o ja żesz, brakuje słów.
  2. Wspaniałe wieści. Cudowny psiak. Wszystkiego się nauczy.
  3. Dyszka ode mnie też poleciała. Super, że sunia już bezpieczna.
  4. Śliczne te banerki, kolorowe, rzucają się w oczy. Jak mi dogo pozwoli, to któryś sobie wstawię.
  5. Ergusiu, ale u ciebie się dzieje, burza mózgów. Osobiście też uważam, że lepiej załatwiać po dobroci niż iść na udry. Pewnie, że nie zawsze wszystko się da i czasem trzeba z pozycji siły, ale ludzka natura jest taka, że jak coś każesz to się zapiera, eh...
  6. Jestem na zaproszenie. Prześliczna suńka, ona bardzo przypomina psy z grupy legawców a najbardziej kooikerhondije (płochacz holenderski), może nie z umaszczenia ale... Wspomogę suńkę jakimś groszem.
  7. Maciek, czy odważnych? Raczej nic koło nich bezpośrednio nie rąbnęło, więc jest jak jest i niech tak zostanie. A w kwestii drugiej części Twojej wypowiedzi: kasa,kasa,kasa. Wiele jest osób, które korzystają tylko z dogo pomagając i chcąc to robić dalej, zapłacą. Chociaż każdy kij ma dwa końce.
  8. Szkoda, że tak daleko. Zapewne w podróż się nie wybiorą, bo blisko nich też są psy w potrzebie. Ale kto wie...
  9. Kochany, słodki psiaczek. Szkoda, że nie udało się uratować oczu, ale teraz przynajmniej nic go nie boli. Mizianki dla słodkiego maluszka. Ale ma świetną kanapę :)
  10. No tak, to wyjaśnia wszystko. Mizianki dla Lizy.
  11. Serdecznie Wam współczuję tych kanonad. U mnie w tym roku spokojniej, owszem o 12 strzelali, ale właściwie niewiele, psy się rozszczekały i upomniane poszły spać. Na drugi dzień też wieczorem parę minut postrzelali i to jak na razie koniec, mam nadzieję. Już nawet nie piszę co mi dogo zabrało, przedwczoraj doszłam do wniosku, że przeżyłam komunę: puste półki i brak wszystkiego, przeżyję i zawieruchę na dogo ;)
  12. No popatrz, kto by się spodziewał ,ze Lizunia jest fanką sztucznych ogni :)
  13.     Nie ma za co :) A co słychać u Lizy? Spokój z atakami? Jak przeżyła noc sylwestrową?
  14. Selenga, śliczne buciki, dobrze radzi Bogusik. Cw co najmniej 100
  15. W tym Nowym Roku życzę Ergusiowi domku, takiego naj, naj, naj. A wszystkim zwierzolubnym, spełnienia marzeń.
  16. Przelew w drodze. Jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  17. Bazarek dla lizy i Poli zakończony. Suńki dostały po 41,10 zł. każda. Powyższą kwotę przelałam na konto Murki. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  18. Bazarek dla Poli i Lizy zakończony Każda suńka dostanie po 41,10 zł. Ewo, dane do przelewu jak poprzednio?
  19. Zaglądam do Polci , wierzę, że w końcu jej domek ją odnajdzie.
  20. Niekastrowany samiec na bank zaznacza teren. Na początku legowisko też było nowym terenem, jak zrozumie, że to jego, przestanie. Te ząbki na śmiejącym zdjęciu zadziwiająco bialutkie i ładne. Wyglądają jak u młodego psa, ale tu nie ma reguły. Widziałam zęby jak u szczeniaka, u psów 12 letnich. Ciekawe co wet powie. Pamiętam Boryska :) Murko, proszę, wymiziaj psiaczka ode mnie, no i oczywiście Ergo też :)
  21. Też jestem ciekawa, może Dorcia ma już domek.
  22.     Samo życie ;) też tak pomyślałam.
  23. Mądry psiaczek, wszystkiego się nauczy i będzie pociechą i ozdobą swojego domku. :)
  24. Gdzieś jest TEN domek Paryska.
×
×
  • Create New...