Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Białe trochę, ok. 1 2 cm śniegu i mroźne -10 st. W każdym razie w nos szczypało a pieski łapki podnosiły na zmianę.
  2. Ależ to piękny pies. Na uśmiechniętym zdjęciu widać wszystkie ząbki, więc nie jest taki stary. Trzymaj się psiaczku, teraz już będzie tylko lepiej.
  3. AgaG, oczywiście napiszę do moda prośbę o przepisanie na Ciebie wątku i dodanie 4 postów na początku. Tak sobie pomyślałam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Choroba mojego kocurka Baala zmusiła mnie do szukania info o cukrzycy i tak zaczęłam podczytywać wątek ewkar na miau, gdzie napisała o Ergo. Cieszę się, że udało się psiaczka uratować. Dziękuję za numer konta, przelałam 50 zł. dla Erga.
  4. Tak bardzo się cieszę, Ergo bezpieczny!, że nie potrafię wyrazić tego słowami. AgaG, agat21, bardzo Wam dziękuję. Bez Was pies dalej tkwiłby na końcu łańcucha. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc psiakowi. W kwestii formalnej. Psiak jest u Murki w hoteliku, więc byłabym za tym, aby Murka założyła wątek: nowe życie = nowy wątek. Tutaj wstawię do pierwszego postu zdjęcia z łańcucha, o ile mi się uda. (eh to dogo) Zasilę sakiewkę Ergo i wpłacę kilka groszy na potrzeby psiaczka, poproszę o numer konta.
  5. Wspaniałe wieści, Cudowne dziewczyny :)
  6. Nie bardzo rozumiem, kiedy potrzebna jest natychmiastowa pomoc psu, gmina przejęła nad nim opiekę i odkłada działania do poniedziałku? Do tego czasu pies może nie żyć, najedzony zdrzemnie się snem wiecznym przy swojej niby budce.
  7.     Masz jakieś wieści dotyczące wizyty u właścicielki psiaka?
  8. Mam tylko nadzieję, że jak napisały wcześniej dziewczyny, organizacja coś zadziałała i pies jakoś zaopatrzony na tą pogodę.
  9. To czekanie na wieści jest ciężkie. Oby coś się zmieniło dla tego psiaka, bo nadchodzą mrozy, a on starszy, chory(?) bez budy, może to być jego ostatnia zima.
  10. Najlepsze życzenia świąteczne, każdemu tego, czego potrzebuje najbardziej.
  11. Na forum najlepiej uaktualniać na bieżąco info o psie. Jeśli jest inaczej, nikt się psem nie interesuje. Dokładnie jak na dogo.
  12.     Kiedyś proponowałam dać go na goldeny w potrzebie, trochę podobny. Ale czy tam jest, to nie wiem.
  13. Zaglądam z nadzieją na jakieś wieści. Ewo, spróbuj inaczej, kliknij w takim razie w trójkącik przy Twoim nicku w prawym górnym rogu. Otworzy się spis m.in. komunikator i w niego kliknij. Otworzą się pw.
  14. Ewo, w prawym górnym rogu masz ikonkę koperty, kliknij w nią, otworzy się pasek z prywatnymi wiadomościami i następnie kliknij w ukazujący się tytuł, otworzy się pw. Gdzie się człowiek nie obejrzy tam tragedia, bieda i smutek.
  15. Nie pozostaje nic innego jak czekać na relację naocznego świadka sytuacji z dzisiaj. Podły los tych wszystkich biedaków na wsiach, eh...
  16. To czekamy na wieści i zaciskam mocno kciuki, żeby wszystko się udało.
  17. Jestem u malutkiej. Koniecznie wet ją musi zobaczyć.
  18.     I jeszcze raz zacytuję, bo w biegu przybywających postach umknęła ta informacja. agat21, Selenga bardzo Wam dziękuję za zaangażowanie się w pomoc tej biedzie. Bez Was nic by nie ruszyło, bo nikogo nie znam z tych okolic i jestem daleko. Oby wszystko się udało.
  19. Dostałam od Toli wiadomość,że Marlena:) jest z tamtych okolic, ale niestety nie mogę wysłać pw, ma zapełnioną skrzynkę.
×
×
  • Create New...