Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Przeczytałam wątek Toffika w całości - trzymam kciuki za super domek dla tego ślicznego i sympatycznego psiaka! Ale miałaś przygodę z tymi "leśnymi" psami, lepiej omijać to miejsce i nie wchodzić im w drogę. O takich psach, jak dotąd, tylko czytałam w prasie, teraz wiem, że one naprawdę istnieją. Co do sprawy Frodzia, czekamy na odpowiedź Margo!
  2. A co to za znajda???
  3. Jaka śliczna:loveu: A to zdjęcie przed lustrem - rewelacyjne!
  4. Ale wiadomość:multi::multi::multi:
  5. Dziękujemy za wiosenne kwiatuszki:-) Też o tym myślałam, że może przyjedziecie, tylko najpierw muszę wyczaić jakiś teren na spacerki, bo póki co to same prywatne posesje i pola...:shake:
  6. Myślę, że któryś z moich synów zrobi fotki, bo teraz wspólny spacer z Wtatarą, to będzie trudna sprawa...
  7. :thumbs::thumbs::thumbs:
  8. No właśnie! I tu jest problem!
  9. A jaki Pixi ma ładny kubraczek:-)
  10. Biedna Pestka:placz:Dużo na tym świecie nie użyła:placz:
  11. [quote name='wtatara']wczoraj byłam na wizycie. Wszystko przekazane . Kotka chyba zostanie krakowianką[/quote] Ale świetna wiadomość:multi::multi::multi:
  12. Jaka śliczna:loveu: I na ulicy??? A co z Pestką?
  13. [quote name='Tweety']Z dobrych wieści to Tiger poszedł wczoraj do domu, a ze złych to to, że Dyzio nie żyje, doktor zrobił mu sekcję, kociuszek miał mocznicę w skrajnym stadium :cry: :cry: :cry:[/quote] Czyli ta podrutowana żuchwa to pestka w porównaniu z tym, co naprawdę w jego organizmie się działo:-( Taki młodziutki kotek:placz: Dyziu [*] [*] [*]
  14. Biedne te zwierzęta po śmierci swoich opiekunów, najbiedniejsze:-( Fiesta pewnie szczęśliwa razem ze swoją panią... [*]
  15. To jest pomysł!:)
  16. Jestem tego samego zdania, to bez sensu marnować tyle czasu:shake:
  17. Ale jak się nie wywali tych 3 stówek, to niczego człowiek się nie dowie - jeżeli operacji miało by nie być, to przynajmniej będzie wiadomo, że są to już ostatnie koszty. Ale mam nadzieję, że doktor się jednak zdecyduje.
  18. [quote name='maggiejan']Witaj Marto! Trzymam za Frodzia kciuki :kciuki:. Myślę że z bazarkami będzie można coś załatwić bez pomocy dogo...[/quote] Masz jakiś pomysł, maggiejan???
  19. Witaj Marto :multi: Ja też się przeprowadzałam i byłam przez ponad miesiąc bez telefonu i Internetu, w dodatku padł mi komputer. Ale już wszystko OK. Cieszę się, że teraz będziesz już z nami w stałym kontakcie. Jednak Internet to fajna i pożyteczna rzecz!
  20. Chociaż podniosę tego uroczego pieska!!!
  21. Dziękuję Jagodo:) Najważniejsze, że zdrowie wszystkim nam dopisuje:)
  22. U Vegi widać wiek w sposobie poruszania się, Tinka jest sprawniejsza fizycznie, właściwie pod tym względem nic jej nie dolega, tylko biegać się jej nie chce - ona chodzi za moją nogą. Vega próbuje zachowywać się tak jak dawniej, czyli tu podbiec, tam podskoczyć, nie bardzo jej to nieraz wychodzi, ale pycholek ma usmiechnięty. Kilka razy wywróciła się na chodniku, dwa razy na schodach, bardzo uważam jak idziemy, żeby nie weszła gdzieś na lód, ale ona i bez lodu potrafi się wywrócić. Ja też się przeprowadzałam kilka razy, ale im człowiek starszy i im dłużej mieszkał w danym miejscu, tym jest trudniej.
×
×
  • Create New...