Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. On w schronisku był przerażony całą tą sytuacją, poza tym atakował go ten obcy kot. U mnie od początku był bardzo przyjaźnie nastawiony tak do ludzi, jak i moich kotów, jedynie psów się bał, ale bardzo krótko. Bał się też obcych osób przychodzących do domu, teraz może już się tak nie boi gości, ale woli trzymać dystans - a nuż ktoś go zabierze? Nie ma w nim za grosz agresji, nie ma też natury dominanta, więc relacje z wszystkimi zwierzakami są wyśmienite.
  2. [quote name='enia']Beka spytaj Ziuty, bo mnie prosiła o małego kotka ( były na osiedlowym śmietniku, ale chyba ktoś otruł miot) jeśli sie zdecyduje to ja kicie mogę z Woli do Błonia zawieść.......[/quote] Czy już coś wiadomo???
  3. Będziemy musieli wszyscy przyzwyczaić się do nowych warunków, jak mus to mus!
  4. [quote name='anilla'][URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3757830#3757830"]Wątek na miau [/URL] fotki beda konieczne trzymam kciuki[/quote] Bardzo dziękujemy:loveu:
  5. No, może nie aż tyle, ale Kofik nie zachowuje się jak stary kot. Bo któremu staremu kotu chciałoby się urządzać zabawowe zapasy z Teosiem? A tym, który prowokuje do takich zabaw jest właśnie Kofik!
  6. W ogóle mi się nie podoba:shake: ale innej rady nie ma:shake:
  7. Mnie jest też bardzo przykro, wolałabym tu zostać, ale innego rozwiązania nie ma :shake::-(
  8. Czy ktoś mógłby założyć kici wątek na miau? Prosimy:modla:
  9. A nas czeka za 10 dni wielka zmiana - przeprowadzka! Ciekawe jak zwierzaki zareagują na tę zmianę:roll:
  10. A ja spieszę donieść, że Cofi czuje się bardzo dobrze, trzyma sztamę głównie z Teosiem, ale z innymi kotami też żyje w przyjaźni, psów w ogóle juz się nie boi. Apetyt dopisuje, sierść zrobiła mu się piękna, lśniąca, wszelkie ubytki zarosły. Biega i rozrabia, ale w ogóle to dalej bardzo grzeczny kotek, uwielbia siedzieć na kolanach i mruczy, mruczy. I chyba wcale nie ma 10 lat...;)
  11. Kto pomoże tej koteczce??? Czy ona ma wątek na miau?
  12. Chociaż podniosę!
  13. Myślę jednak, że nie mamy się o co martwić, będzie dobrze!
  14. Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało:thumbs:
  15. Domku dla Gamy, gdzie jesteś???
  16. Żeby tylko z tym transportem się udało!
  17. Chyba będzie dobrze... A będziesz miała kontakt z nową opiekunką Felusia?
  18. Jak to dobrze, że wszystko ładnie się goi:multi: Teraz tylko domek potrzebny!
  19. I jeszcze raz do góry, domku dla koteczki szukamy!!!
  20. Kto pomoże z transportem??? Nie można stracić tego domku!!!
  21. Miejmy nadzieję, że to dobry domek. Jak będziesz miała jakieś wieści o Felusiu, to pisz proszę.
  22. Trzeba by Felusia poogłaszać, wszędzie gdzie to możliwe, zostało już tak niewiele czasu!
×
×
  • Create New...