Tutaj tej wiosny jeszcze nie widać - błoto i roztopy. Znalazłam fajną ścieżkę przez pola, ale niestety dość daleko od domu. Myślę, że latem będzie się nią przyjemnie spacerowało. Póki co, z utęsknieniem czekamy na wiosenne słońce i ciepełko.
No to świetnie:multi:Jak to nigdy nie wiadomo, co następna chwila przyniesie, jeden sms i wszystko się zmieniło na dobre:multi:
Rozumiem, że za tydzień Fundacja będzie w stanie pomóc finansowo?
Kciuki bardzo mocno trzymane:thumbs::thumbs: :thumbs:
A co z bazarkiem? Teraz, na Fundację, już można, tylko czy w tych "warunkach technicznych" dasz radę to zrobić?
Czytałam na wątku dot. regulaminu bazarku, że mają być jakieś zmiany - jedne korzystne, drugie nie. Modzi będą nad tym radzić, jak uradzą, to się dowiemy.