Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Cudowna wiadomość:multi::multi::multi:
  2. Dziękujemy:) Te dwa lata naprawdę szybko minęły. Stareńkie mam te sunie, ale w całkiem dobrej kondycji, jak na ok. 13 lat (Tina) i ok. 15 lat (Vega), oby tak dalej jak najdłużej!
  3. Tina troszeczkę schudła, ale nie jest to zbyt widoczne, za to ewidentnie posiwiała. Ten czarny włos na grzbiecie zrobił się szpakowaty. Cofi (kot, ten ostatni) też robi się szpakowaty, zauważyłam dużo pojedynczych białych włosków na kruczoczarnym tle. A tak w ogóle, to wczoraj (a raczej już przedwczoraj) minęła druga rocznica przyjazdu Tinki do Krakowa. Strasznie szybko ten czas leci. To dobrze, że chociaż zimę jeszcze spędzisz na starym, dobrym mieszkaniu. Przeprowadzka to straszna rzecz, nie tylko mega wysiłek, ale i stres, jeszcze jak na lepsze, to wiadomo, że jak się człowiek rozpakuje i urządzi, to będzie świetnie, ale jak na gorsze, to łatwo się załamać.
  4. Witamy wszystkich po długiej przerwie. Juz mniej więcej zadomowilismy się w nowym miejscu. Tinka zniosła przeprowadzkę bardzo dobrze, lepiej niż Vega, która była maksymalnie zdenerwowana. Trochę nam ciasno, ale tak to już jest, jak ktoś przyzwyczaił sie do dużego metrażu. Największy problem to spacery - nie ma gdzie chodzić, wszystkie uliczki kończą się albo szosą bez pobocza, albo zaoranym (teraz pokrytym grubą warstwą śniegu) polem, które to pole przechodzi w następne pole. Nie ma w ogóle miedzy czy tez jakiejś ścieżki, która prowadziłaby w plener. Mamy taką jedną uliczkę, która wprawdzie też kończy się polem, ale zanim się skończy to są dwa ogrody i własnie wzdłuż tego ogrodzenia puszczam sunie, żeby choc trochę miały swobody. Tinka, jak to Tinka, grzeczna, ale niemrawa, apetyt też niespecjalnie dopisuje, ale tak już było na starym mieszkaniu. Nie chce od dłuższego czasu jeść suchego, serek biały też już niedobry, w ogóle niczego na śniadanie nie chce, za to kolację zjada chętnie. Dużo śpi, praktycznie cały czas, ale Vega też dużo śpi, z tym, że u niej to apetyt ogromny. Koty mają mniej miejsca na bieganie, przez co wszędzie ich pełno. Ja staram się jakoś zaadaptować w nowym miejscu, ale idzie mi to jakoś opornie, chyba wymaga to więcej czasu. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie
  5. Ja również przesyłam Marcie serdeczne pozdrowienia:)
  6. I jeszcze raz przypomnijcie o sobie koteczki!
  7. Super wiadomość:multi::multi::multi:
  8. [quote name='Jagoda1']Bielinek czeka na dobry dom.[/quote] Na najlepszy dom!!!
  9. Najważniejsze, że wszystko w porządku, no może prawie w porządku, bo nie ma finansów na drugą operację...
  10. [quote name='kaja555']moze sie ktoś zlituje, a póki co Gama w lecznicy.[/quote] Może jednak???
  11. Jaka śliczna puchata, i te frędzelki na uszkach - cudo :loveu:
  12. Trzymaj się koteńko:kciuki:
  13. Nikt się jeszcze Bielinkiem nie zainteresował???
  14. A jak problemy z brzuszkiem? Już w porządku?
  15. Biedactwo:-( Teraz już nigdy nie będzie głodna, ale trochę potrwa zanim to zrozumie. Trzeba jednak jej wydzielać jedzonko, bo po takim wygłodzeniu brzusio jest bardzo delikatny i łatwo może dostać biegunki.
  16. Kto pokocha Bielinka???
  17. Co do zdjęć, to nic doradzić nie potrafię, w ogóle nie umiem ich wstawiać, ale wiem, że z komórki też się da. Może ktoś Ci podpowie?
  18. Kochana Mróweczka:loveu: A fotki będą?
  19. Oczywiście, że wkleić! Coś tak czułam, że ona się już zadomowiła;) i na pewno każda z Was jest teraz szczęśliwa:loveu:
  20. Białe koty mają wzięcie, oby i Bielinek szybko znalazł dom!
  21. Wielki żal :placz: tyle się nacierpiał biedaczek, sam, w samotności, a teraz jak pojawiła się szansa, nie miał już sił walczyć:-( Maleńki [*] [*] [*]
  22. Wydrapała sobie dziurę w siatce, czyli wcale nie taki z niej Gamoń:evil_lol:
×
×
  • Create New...