Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Tak, daleko, ale zwierzaki na dogo pokonywały takie odległości. Musi się udać, bo o domki, a już wspaniałe domki, bardzo trudno!
  2. Jakby nie było, dom dla tej koteczki to wybawienie, to drugie życie! Ukłony dla Córki i Zięcia :loveu:
  3. Jest śliczna:loveu: Są szanse, że po rehabilitacji paraliż choć częściowo ustąpi?
  4. [quote name='kaja555']a też jest taka "obrażona" ? :evil_lol:[/quote] Nie, u niej trochę inaczej się te prążki rozkładają. Ale Milka to wielka indywidualistka, trzyma do wszystkich dystans. Najbardziej na świecie kocha moją 14-letnią, ON-kowatą sunię:)
  5. Dzięki, Malawaszko :loveu: Jak słoneczko świeci, to zawsze jakoś raźniej na duszy!
  6. Pies - ideał:loveu: I pomyśleć, że tak długo podnosiłyśmy jej wątek, wydawało się, że w nieskończoność tak będzie:shake: A tu taki skarb czekał cierpliwie, latami, na swoich Ludzi! I doczekał się:loveu:
  7. Na nudę to Ty, Elu, nie możesz narzekać:shake: Ale mnie też ostatnimi czasy życie nie rozpieszcza - jestem w trakcie likwidacji mieszkania i w pierwszych dniach grudnia przeprowadzam się - na dużo, dużo mniejsze, gorsze i poza Krakowem:-(
  8. Pręgi na główce są typowe dla tego umaszczenia, moja Milka też je ma:)
  9. Kto może pomóc i uchronić Felusia przed schroniskiem???
  10. Ja zaglądam, ale to wszystko co teraz mogę...:-(
  11. Czy kotek ma porobione ogłoszenia? Internetowe i papierowe z odpowiednim, chwytającym za serce tekstem! W ten sposób najprędzej jeszcze można znaleźć mu dom.
  12. Maleńka w kropeczki-cęteczki jest urocza:loveu:
  13. Bianko, zrobiliście absolutnie wszystko, żeby uratować Majeczkę, nie rób sobie żadnych wyrzutów, to że się nie udało, to dlatego, że człowiek niestety nie jest wszechwiedzący i wszechmocny:shake: Zastanawiam się, co spowodowało tę martwicę jelita, czy to w wyniku tej wcześniejszej operacji przepukliny?
  14. Dlaczego:placz:Przecież przeżyła operację:placz:Teraz miało być już tylko lepiej:placz: Tak strasznie żal:placz: Majeczko [*] [*] [*]
  15. Uff...to, że przeżyła operację daje wielką nadzieję, ale kciuki dalej bardzo mocno trzymane!!! Ciekawe, co odkrył wet w brzuszku Majeczki:roll:
  16. Ma za co Cię kochać, Ines:loveu:
  17. Co chwilę zaglądam, z nadzieją na dobre wieści
  18. :thumbs::thumbs::thumbs: Oby wszystko było dobrze!!!
  19. Majeczko:thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...