Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mnie Wtorek przypomina owczarka holenderskiego krótkowłosego. Ale fakt, że ludzie często nie wiedzą, że owczarek bywa nie tylko "niemiecki".
  2. [quote name='kaja555']se mła :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TAyZ2-XbCVI/AAAAAAAACPk/lAJsp-9mRjY/s800/SNB15865.JPG[/IMG][/QUOTE] Aaa, se tła :) Miło poznać :)
  3. Ja również gratuluję - wspaniała akcja:loveu: Również wypatrywałam Kai ;) Ale chyba to Ty Kaju robiłaś fotki, więc jesteś niewidzialna:cool3:
  4. Rzeczy dla kociarni już w Krakowie i czekają na kotowóz :)
  5. Ojej, to niemiła przygoda. Pamiętam, jak goniłam za Tiną, wiedziałam,że ją złapię, bałam się tylko, żeby ją jakiś samochód nie potrącił. Bajka jest krótko w domu, ale Tina zrobiła mi taki kawał po 2 latach.
  6. [B]Tweety, wyczyść proszę skrzynkę,[/B] bo nie mogę wysłać pw z nr telefonu do syna
  7. [quote name='Tweety']oczywiście, nasz kotowóz na powodzi nie ucierpiał, na szczęście[/QUOTE] Jutro uzgodnię z synem, poszukam rzeczy i podam namiary. Do odebrania byłoby już w poniedziałek.
  8. [quote name='Tweety']bardzo wszystko się przyda, nic nie zostało :-([/QUOTE] Poszukam co by się nadawało i spróbuję przekazać przez syna. Tylko ktoś musiałby odebrać to od niego z Prokocimia, bo raczej nie będzie miał czasu zawieźć osobiście.
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-%21/page1"][/URL] Patiyy, napisz to na podanym poniżej wątku krakowskim: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-%21/page1"]http://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-!/page1[/URL]
  10. [quote name='Kejsi']Obudził się. Oczko otwarte. Uff... Zjadły pięknie i znów odstawiają harce.[/QUOTE] Będzie dobrze! Maluchy - zuchy :multi:
  11. Dzięki, zuzlikowa:loveu: Już wkleiłam banerek :)
  12. To okropna tragedia:placz: Fizycznie nie dam rady pomóc, jestem z moim zwierzyńcem ok. 30 km za Krakowem, bez auta. Jakąś niewielką kwotę będę mogła wpłacić dopiero po 10 czerwca. Jeżeli potrzeba, mogłabym przekazać jakieś ręczniki, prześcieradła, kołdrę, coś, z czego można by zrobić legowiska dla kotów.
  13. Jakaś tajemnicza przyczyna musiała być. Zrobiłaś wszystko, żeby ją ratować. Więcej już zrobić się nie dało :shake:
  14. Bo dzisiaj jakaś taka niedobra pogoda była, ja sama ruszałam się jak mucha w smole...
  15. Czyli na szczęście nie było to nic groźnego! Świetnie :multi:
  16. Może to była jakaś wada wrodzona? Może wada serduszka?
  17. Podczytuję wątek na miau, strasznie się cieszę, że Szprotka już bezpieczna :)i trzymam kciuki, żeby doszła do zdrowia:thumbs:
  18. Ale czy to nie Hektorek miał kiedyś krwawą biegunkę? Podejrzewałaś wtedy, że mógł coś niejadalnego zjeść, bo to taki łakomczuch.
  19. [quote name='kakadu']dzieki wielkie :) a czy by bylo to naduzyciem gdybym poprosila was o podrzucanie przez ten cholernie dlugi weekend? :roll: bo 4 dni to zdazy spasc w prawdziwa otchlan, a zeby ktos zajrzal to musi byc na samym wierzchu...[/QUOTE] Będę pamiętać o bazarku :)
  20. Może zjadł coś niejadalnego? Już chyba kiedyś były podobne problemy z Hektorkiem?
  21. OK, będę podrzucać :)
  22. A więc jednak FIP...:( Z tym się nie wygra...:shake:
×
×
  • Create New...