Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Przypuszczam, że na Brackiej też teraz pada ;) Ale kawiarenki na Rynku też zamokły, pewnie tam teraz pustki. Jak przyjeżdża moja przyjaciółka z Warszawy, to zawsze siadamy gdzieś przy stoliku i też "nasiąkamy atmosferą". Rynek, to takie szczególne miejsce w Krakowie, wielka szkoda, że teraz trochę daleko mieszkam.
  2. Szkoda, ale i tak należy się cieszyć, że choć kotka będzie miała domek :) No to teraz trzymam kciuki za kocurka:kciuki: A ja mam nie jednego, nie dwa, tylko cztery koty! :)
  3. To świetnie:multi: A może kolega da się namówić jeszcze na drugiego kotka? Przekonaj go, że dwa koty lepiej się chowają, i nie nudzą się tak, jak muszą zostać same w domu.Zawsze jest kompan do zabawy, no i jest się do kogo przytulić, jak chwilowo zabraknie człowieka.
  4. Póki co trzeba przekonać kobiete, żeby pozostawiła przy matce wszystkie kocięta, że po odchowaniu weźmie się je i znajdzie dla nich dom, że chętni na 100% będą, bo umaszczenie maluchy mają atrakcyjne. Liczy się siła przekonywania ;) Teraz nie można zabierać kociąt, bo są za malutkie. Próba odchowania ich na butelce, mimo najlepszych chęci i starań, może się nie udać. Co do sterylki kotki, sprawa jest oczywista!
  5. Nie podawałam moim kotom nigdy cestal cat, więc nie wiem. Moje koty są już dorosłe i daję im Pratel, chociaż ten sam środek dawałam też 6-miesięcznym tymczasikom. Maluchy zwykle odrobacza się pastą. Czy mówiłaś wetowi w jakim wieku są kociątka? Poza tym każdy środek na odrobaczenie trzeba dostosować do wagi zwierzęcia. Mam nadzieję, że nic im nie będzie, zwłaszcza, że zjadły tego środka niedużo. Przy pierwszym odrobaczaniu trzeba w ogóle bardzo uważać, bo skutki mogą być różne...
  6. Mamę, po odkarmieniu malucha, trzeba koniecznie wysterylizować, a malutkiemu porobić jak najwięcej ogłoszeń. Zawsze jest więcej chętnych na kociaki aniżeli dorosłe koty.Schronisko absolutnie NIE - dla takiego maleństwa to wyrok!!! :(
  7. No to trzymam kciuki za super domek!!! :)
  8. Tydzień to może być trochę mało na znalezienie domku. A co jeśli nic się nie znajdzie? Rodzina musi mieć tę świadomość, że dla takich maluchów schron to wyrok! :(
  9. Tak to już niestety jest, że z czasem pokonanie nawet kilku schodów staje się problemem...:( Na szczęście nic się nie stało, ale wyobrażam sobie ile strachu się najadłaś. Moja Vega w zeszłym roku kilka razy rozjechała się na schodach, ale było to przy wchodzeniu na górę - po prostu wylądowała brzuchem na schodach. Też trudno było się jej pozbierać, ale "przygoda" Rexiulka była o wiele groźniejsza, bo zdarzyło się to przy schodzeniu ze schodów.
  10. Milusia faktycznie, jakby była starszą siostrą maluszków :)
  11. Ma dobrą opiekę, więc teraz powinno być już tylko lepiej
  12. Agucha, dzikie kotki po sterylizacji wypuszcza się na ich dotychczasowy teren. Tak się po prostu robi, bo dorosłego, dotąd wolno żyjącego kota już się raczej nie oswoi. Takie koty są w 99,9% nieadoptowalne!
  13. U nas wszystko w porządku, koty zdrowe, Vega również jak na swój wiek jeszcze dość żwawa. Nie wiem ile ona ma dokładnie lat, ale we wrześniu minie 14 lat od zabrania jej ze schroniska. A była wtedy już dorosłym psem! A foksterierka mojej koleżanki zaczęła właśnie 17-ty rok życia - i też jest w bardzo dobrej kondycji, co jak na psa rasowego jest ewenementem!
  14. Mija pierwsza rocznica odkąd Tiny nie ma już z nami...:(
  15. Może spróbuj porozmawiać z kimś z Administracji osiedla. Oby tylko była to osoba lubiąca koty! A na miau nikt się nie odezwał, nikt nic nie doradził?
  16. Przypuszczam, że założyłaś wątek również na forum miau, może tam jest więcej osób z Wrocławia, które mogłyby w jakiś sposób pomóc
  17. [quote name='terenia1']Niestety , dziś dziewczyny pojechały po kicię srebrną do schronu, już jej nie było prawdopodonie odeszłą za TM... lub nie wiem co sie stało...[/QUOTE] Pracownicy nie wiedzieli co się stało z koteczką? W takim stanie to chyba nikt jej nie zaadoptował :shake:
  18. Piękne te Wasze kociaste :loveu: Ta cudna srebrna koteczka jest naprawdę w fatalnym stanie:-( Czy jest szansa wyciągnięcia jej ze schronu?
  19. To chyba jednak był FIP...:( Śpij spokojnie maleńki [*] [*] [*]
  20. Co się dzieje? Z Bunieczką gorzej?
  21. Czyli nie jest najgorzej :) A to, że śpi można tłumaczyć wiekiem i ślepotą. Bunieczka nie widzi, więc nie ma specjalnych bodźców, żeby czuwać...
×
×
  • Create New...