Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przypuszczam, że na Brackiej też teraz pada ;) Ale kawiarenki na Rynku też zamokły, pewnie tam teraz pustki. Jak przyjeżdża moja przyjaciółka z Warszawy, to zawsze siadamy gdzieś przy stoliku i też "nasiąkamy atmosferą". Rynek, to takie szczególne miejsce w Krakowie, wielka szkoda, że teraz trochę daleko mieszkam. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale najważniejsze, że będą. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Eluniu :calus: -
2 kotki 6 tygodniowe znajdki-szukamy najlepszego domu
Isabel replied to Cockermaniaczka's topic in Kotki już w nowych domach
Szkoda, ale i tak należy się cieszyć, że choć kotka będzie miała domek :) No to teraz trzymam kciuki za kocurka:kciuki: A ja mam nie jednego, nie dwa, tylko cztery koty! :) -
2 kotki 6 tygodniowe znajdki-szukamy najlepszego domu
Isabel replied to Cockermaniaczka's topic in Kotki już w nowych domach
To świetnie:multi: A może kolega da się namówić jeszcze na drugiego kotka? Przekonaj go, że dwa koty lepiej się chowają, i nie nudzą się tak, jak muszą zostać same w domu.Zawsze jest kompan do zabawy, no i jest się do kogo przytulić, jak chwilowo zabraknie człowieka. -
Trudna " właścicielka" co zrobić??
Isabel replied to Bazyliszek's topic in Kotki już w nowych domach
Póki co trzeba przekonać kobiete, żeby pozostawiła przy matce wszystkie kocięta, że po odchowaniu weźmie się je i znajdzie dla nich dom, że chętni na 100% będą, bo umaszczenie maluchy mają atrakcyjne. Liczy się siła przekonywania ;) Teraz nie można zabierać kociąt, bo są za malutkie. Próba odchowania ich na butelce, mimo najlepszych chęci i starań, może się nie udać. Co do sterylki kotki, sprawa jest oczywista! -
2 kotki 6 tygodniowe znajdki-szukamy najlepszego domu
Isabel replied to Cockermaniaczka's topic in Kotki już w nowych domach
Nie podawałam moim kotom nigdy cestal cat, więc nie wiem. Moje koty są już dorosłe i daję im Pratel, chociaż ten sam środek dawałam też 6-miesięcznym tymczasikom. Maluchy zwykle odrobacza się pastą. Czy mówiłaś wetowi w jakim wieku są kociątka? Poza tym każdy środek na odrobaczenie trzeba dostosować do wagi zwierzęcia. Mam nadzieję, że nic im nie będzie, zwłaszcza, że zjadły tego środka niedużo. Przy pierwszym odrobaczaniu trzeba w ogóle bardzo uważać, bo skutki mogą być różne... -
2 kotki 6 tygodniowe znajdki-szukamy najlepszego domu
Isabel replied to Cockermaniaczka's topic in Kotki już w nowych domach
No to trzymam kciuki za super domek!!! :) -
2 kotki 6 tygodniowe znajdki-szukamy najlepszego domu
Isabel replied to Cockermaniaczka's topic in Kotki już w nowych domach
Tydzień to może być trochę mało na znalezienie domku. A co jeśli nic się nie znajdzie? Rodzina musi mieć tę świadomość, że dla takich maluchów schron to wyrok! :( -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Tak to już niestety jest, że z czasem pokonanie nawet kilku schodów staje się problemem...:( Na szczęście nic się nie stało, ale wyobrażam sobie ile strachu się najadłaś. Moja Vega w zeszłym roku kilka razy rozjechała się na schodach, ale było to przy wchodzeniu na górę - po prostu wylądowała brzuchem na schodach. Też trudno było się jej pozbierać, ale "przygoda" Rexiulka była o wiele groźniejsza, bo zdarzyło się to przy schodzeniu ze schodów. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Isabel replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Milusia faktycznie, jakby była starszą siostrą maluszków :) -
maleństwo 0,5 kg , koci katar, miała szczęście, ma już domek...
Isabel replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Ma dobrą opiekę, więc teraz powinno być już tylko lepiej -
maleństwo 0,5 kg , koci katar, miała szczęście, ma już domek...
Isabel replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Jak z jego zdrowiem? -
Agucha, dzikie kotki po sterylizacji wypuszcza się na ich dotychczasowy teren. Tak się po prostu robi, bo dorosłego, dotąd wolno żyjącego kota już się raczej nie oswoi. Takie koty są w 99,9% nieadoptowalne!
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U nas wszystko w porządku, koty zdrowe, Vega również jak na swój wiek jeszcze dość żwawa. Nie wiem ile ona ma dokładnie lat, ale we wrześniu minie 14 lat od zabrania jej ze schroniska. A była wtedy już dorosłym psem! A foksterierka mojej koleżanki zaczęła właśnie 17-ty rok życia - i też jest w bardzo dobrej kondycji, co jak na psa rasowego jest ewenementem! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mija pierwsza rocznica odkąd Tiny nie ma już z nami...:( -
Może spróbuj porozmawiać z kimś z Administracji osiedla. Oby tylko była to osoba lubiąca koty! A na miau nikt się nie odezwał, nikt nic nie doradził?
-
Przypuszczam, że założyłaś wątek również na forum miau, może tam jest więcej osób z Wrocławia, które mogłyby w jakiś sposób pomóc
-
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
Isabel replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='terenia1']Niestety , dziś dziewczyny pojechały po kicię srebrną do schronu, już jej nie było prawdopodonie odeszłą za TM... lub nie wiem co sie stało...[/QUOTE] Pracownicy nie wiedzieli co się stało z koteczką? W takim stanie to chyba nikt jej nie zaadoptował :shake: -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
Isabel replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
Piękne te Wasze kociaste :loveu: Ta cudna srebrna koteczka jest naprawdę w fatalnym stanie:-( Czy jest szansa wyciągnięcia jej ze schronu? -
Psotuś jest juz naszym Kochanym Aniołkiem :(
Isabel replied to mercy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To chyba jednak był FIP...:( Śpij spokojnie maleńki [*] [*] [*] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Co się dzieje? Z Bunieczką gorzej? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Czyli nie jest najgorzej :) A to, że śpi można tłumaczyć wiekiem i ślepotą. Bunieczka nie widzi, więc nie ma specjalnych bodźców, żeby czuwać...