Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. A dlaczego Bunia nie che wychodzić? W ogóle nie wstaje z posłania? Czy ją coś boli, czy powód jest inny?
  2. [quote name='wtatara']tylko mam problem z mężem.On nie chce jej oddać[/QUOTE] Najczęściej to jest na odwrót ;)
  3. W tym przypadku kartka wcale nie byłaby taka głupia ;) Trzymam kciuki:thumbs: Może uda Ci się dać znać przed poniedziałkiem, bo będziemy niecierpliwie czekać na wieści.
  4. Frodzio z Murką w świetnej komitywie :loveu:A początki znajomości, jak dobrze pamiętam, nie były najlepsze;) Za tulipanki dziękujemy :loveu: Moja Vega też wpadła w tulipany u teściów mojego syna, i też zrobiła tam "porządki";)
  5. Jak go zabrała to też powinna zostawić list, żeby było wiadomo, że wszystko OK. No, ale ludzie są różni...A może faktycznie przestawiła miski w głąb lasu i dlatego Wtorek nie wyszedł na szosę...?
  6. Melduję się na wątku :) Sunia ma wszelkie atuty - jest śliczna, młodziutka, nieduża, powinna szybko znaleźć dom :)
  7. Tak, pewnie w tym miejscu był wyrzucony i czeka, z nadzieją, że po niego wrócą...:(
  8. Wczoraj, przy ewakuacji schroniska, Krakowianie spisali się na medal! :loveu:Do wieczora DT i DS znalazło 606 psów i ok. 170 kotów! Wierzę, że w razie potrzeby Ślązacy też nie zawiodą. Sama jestem rodem z Katowic i choć od lat tam nie mieszkam, to sercem jestem z Wami!
  9. Kakadu, a pytałaś sąsiadów, czy ktoś nie chce dużego psa do pilnowania obejścia (oczywiście nie na łańcuch!)? A może któryś z sąsiadów ma wolny kojec i zgodziłby się przechować Wtorka do czasu znalezienia mu domu? Nawet za odpłatą.
  10. Obie śliczne :loveu:Domek musi się znaleźć, nie mogą wrócić do schroniska. Żadne zresztą z tych zabranych nie powinno wrócić do schroniska. Nie wiem, czy tak się stanie, to jednak 590 psów i 176 (bodajże) kotów, ale niech choć części się uda:modla: Śledziłam cały dzień akcję ewakuacji schroniska i byłam wściekła na los, że nie mogę pomóc, ale w obecnych warunkach (wszelakich) naprawdę nie mogę sobie pozwolić na przygarnięcie kolejnego, szóstego już zwierzaka:shake::-(
  11. Najgorsze jest to, że on w takim niebezpiecznym miejscu koczuje...
  12. A co z kotami? Też są częściowo na Kobierzyńskiej?
  13. Lepszej opieki nie miałby Frodzio w żadnym innym domu :)
  14. Melduję się na wątku. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że problemu bezdomności chyba nie da się rozwiązać. Człowiek jest załamany swoją bezsilnością. Trzeba by samemu, osobiście przygarniać wszystkie zwierzęta, żeby im naprawdę pomóc. A jest to oczywiście niemożliwe! Do tego te płatne DT! Jak rejestrowałam się na dogo, takie przypadki były sporadyczne, w sytuacji naprawdę podbramkowej, teraz stało się to nagminne,:( Nie wiem, Kakadu, co Ci doradzić, może ktoś z okolicznych mieszkańców zgodziłby się przyjąć Wtorka do kojca i szukałoby mu się potem domu.Może ktoś przyjąłby go na DT przy opłaceniu tylko karmy i weta? Wtedy może finansowo, wspólnymi siłami + bazarki, dałoby się radę finansowo to udźwignąć?
  15. Do czegoś mu to jest potrzebne...tylko do czego?
  16. Petycja podpisana :)
  17. Nowa fryzurka Pixi bardzo ładna, tylko teraz, jak na złość, zrobiło się zimno... Z Iwonki :loveu:pewnie też wyrośnie dogo/kotomaniaczka ;)
  18. A jak ze wzrokiem i słuchem u Rexika? Może tu też nastąpiło pogorszenie i on nie radzi sobie z tą sytuacją. Traci kontakt z rzeczywistością i dlatego chce być jak najbliżej Ciebie, albo czegoś co twardo stoi na ziemi (taboret!)
  19. Piękne fotki! I Klusia taka śliczna i zadowolona :loveu:
  20. [quote name='malawaszka']no mnie tak przyszło do głowy bo moja Pepa - staruszka też czasem tak zaśnie, że ja umieram ze strachu czy ona zyje i ją telepię żeby wię obudziła bo takie normalne szturchnięcie nie skutkuje i oczka tez miewa półprzymknięte tylko[/QUOTE] Mam identycznie z moją Vegą
  21. Ja zaglądam, ale pomóc w DT nie mogę - mam swoje 4 koty i bardzo mały metraż, bez możliwości izolacji kotka :(
  22. A co z kotkiem? Udało się go zabrać ze schroniska?
  23. Byłam, pooglądałam :) Tinka taka ładna na tych fotkach...dlaczego czas nie stoi w miejscu?
  24. Bardzo ładne fotki :) Będę oczywiście zaglądać, zwłaszcza, że i my tutaj jesteśmy :)
  25. [quote name='wtatara']dzięki-a oto watek moich zwierzaków dopiero rozpoczęty A gdzie ten wątek???
×
×
  • Create New...