Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Wtorek przypomina o sobie ;)
  2. Ale ten maluch wydoroślał :crazyeye: Wszyscy szczęśliwi i o to chodzi:) A co do sprzątania sierści, to teraz wszyscy tak mamy ;)
  3. Śliczny Cukiereczek:loveu: I jak zwykle cudne, artystyczne zdjęcia :loveu:
  4. Śliczna kota :loveu: Zostanie u Ciebie na DT?:razz:
  5. OK, do wtorku będziemy podrzucać Wtorka ;) Po wtorku zresztą też :)
  6. Jak widać ze zdjęć, wszyscy szczęśliwi :multi::loveu:
  7. Śliczny maluch :loveu: I całkiem dobrze sobie radzi :) Teraz tylko super domek potrzebny!
  8. Czy ja dobrze rozumiem, że Rexik zjada dziennie 1 kurczaka i 1 kg ryżu? :crazyeye: A jesteś pewna, że kurczak mu nie szkodzi? Bo mojej Vedze biegunkowe qpale minęły, jak przestałam dawać kurczaka. Teraz dostaje tylko awaryjnie, jak mi zabraknie mięsa od "mojego pana". Ja zdejmuję skórkę z kurczaka i odkrawam tłuszcz jeszcze przed gotowaniem - rosołek i mięso są wtedy jeszcze chudsze.
  9. U mnie wszystkie fotki się wyświetlają :roll:
  10. Kolejny zwierzęcy dramat :( Pewnie kotka nie pasowała do wystroju wnętrza nowego domu :angryy:
  11. [quote name='Zofia.Sasza']Broń Boże do TOZ. TOZ z nią trzyma :([/QUOTE] A był tam ktoś z TOZu? Widział w jakich warunkach są trzymane koty i w jakim są stanie? Przecież to jest znęcanie się nad zwierzętami!!!
  12. Poczytałam o tej forumowiczce - to chyba osoba psychiczna :shock: Dobrze, że ta informacja została ujawniona. Tylko co z kotami, które tam jeszcze są? Należy tę sprawę zgłosić do TOZu, niech przyjdą na inspekcję. Nie można tak tego zostawić:shake:
  13. Biedny Rexik, do tego znowu te upały. Jak to się u niego objawia? Ból i biegunka?
  14. A co wet mówi na temat braku oczu? Jaka może być przyczyna?
  15. Ponieważ głupota, brak wyobraźni i bezduszność u niektórych ludzi nie ma granic, może osoby przyjmujące psa lub kota do schroniska powinny uświadomić takim "opiekunom", co to oznacza dla tych zwierząt. Może powinny powiedzieć coś w rodzaju "oczywiście przyjmiemy psa/kota, ale musi pan/pani wiedzieć, że...(i tu w dobitny, barwny sposób opisać jak będzie od tej chwili wyglądało życie ich pupila, o ile w ogóle to życie zaraz nie zgaśnie :()
  16. A ja wklejałam w mozilli :roll:
  17. Z moich kotów też się strasznie sypie. Ale to nic w porównaniu z moją sunia, i tak będzie aż do jesieni. Co roku można by zrobić z jej futra niemałą poduszkę:evil_lol:
  18. Zaglądam, ale nie wiem co poradzić :shake: Moje psy nie niszczyły w takim stopniu...
  19. Ja już sobie wkleiłam Wtorka :)
  20. Mnie podoba się to drugie zdjęcie Wtorka po kąpieli i wszystkie fotki z lasu. Czy on zawsze ma to jedno uszko trochę klapnięte? Śliczny z niego kawaler :loveu: Tak bym chciała, żeby przed zimą udało się znaleźć domek!
  21. Jak się czujecie w te upały? My ledwo zipiemy...
  22. Ups, już przeczytałam, że jest lepiej. Nawet całkiem dobrze! :)
×
×
  • Create New...