Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Biedna Natalka, oby dobrze zniosła to następne odrobaczenie. Aż dziw, skąd tyle robactwa w takim małym kociaczku. To ostatnie maleństwo przeurocze:loveu:
  2. Cieszę się bardzo, że wszystko się tak dobrze układa :) :) :)
  3. Są na dogo jacyś prawnicy, ale nie pamiętam kto...:shake:
  4. Przypomnę Wtorka ;)
  5. Ale śliczna:loveu:Niesamowite umaszczenie!
  6. Czy ktoś wychodzi teraz z Wtorkiem na spacerki?
  7. Szczęśliwej drogi :) Czekamy na wieści, jak już będziecie na miejscu :)
  8. Ja też przypomnę o Wtorku!
  9. Bobku - wędrowniczku, może jednak gdzieś jesteś...:(
  10. Bianko, a co z Bobkiem? Pamiętam, że wywędrował gdzieś, ale czy wrócił?
  11. [QUOTE Isabel odpisałam już na posta Granuli ale niestety jej kotek za mały i zbyt mało czasu minęło od teoretycznego zakończenia choroby.[/QUOTE] Też tak mi się wydawało, że za mało czasu upłynęło i że kotek za mały, ale na wszelki wypadek wysłałam Ci info :)
  12. Granula ma ozdrowieńca po kk, a Ty szukałaś surowicy: [URL="ttp://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-%21/page1149?p=148"]ttp://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-!/page1149?p=148[/URL]
  13. [quote name='Granula']parę dni temu ktoś z Was (nie pamiętam nicku i nie mam czasu szukać) szukał w Krakowie kota - ozdrowieńca po kk udało się już Wam takiego znaleźć ? moja tymczaska w piątek zakończyła leczenie kk jeżeli nie ma nikogo innego, to może być "dawcą" tylko, że to taka malizna - ma około 7 tygodni, więc za dużo krwi to jej się nie pobierze raczej[/QUOTE] Szukała Kejsi!
  14. Tyle zmian przez ten rok...:( Jak zdrówko wszystkich? Upały były nie do zniesienia, moja Vega ledwie je przeżyła, dzisiaj wreszcie trochę odpuściło.
  15. [quote name='Asior']karmimy :)[/QUOTE] Codziennie karmimy :)
  16. Ja też baaardzo się cieszę :multi:
  17. Kakadu, bywają takie dni - pech goni pecha. Ja się uśmiałam:D:D:D ale mogę sobie wyobrazić, że nie każdemu było do śmiechu:shake: A za Wtorka cały czas trzymam kciuki:thumbs:
  18. Bajeczne zakończenie historii małej Bajki:multi:
  19. Świetne maluchy :loveu:- ale też opiekę mają super :loveu:
  20. No to świetnie:multi: A Bajeczka sprytna, postanowiła od razu zaskarbić sobie serce Pana ;)
  21. [quote name='Tweety']Isabel, bardzo dziękuję za wszystko:loveu:[/QUOTE] Cieszę się, że mogłam jakoś pomóc. Syn też trochę dorzucił od siebie. Jedna kuweta, ta używana, jest po moich kotach - zdrowych. Druga jest nowa :)
  22. Bardzo współczuję. W tym nieszczęściu choć tyle dobrze, że woda nie podeszła wyżej. Ale straty na pewno są, no i roboty było mnóstwo. Mama pewnie przerażona, mogę sobie wyobrazić co przeżyła.
×
×
  • Create New...