Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Jeżeli myśli rozsądnie, to zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie dłużej opiekować się zwierzętami i powinna być szczęśliwa, że znalazły opiekunów, że będą syte, zadbane i że nie wylądują na ulicy lub w najlepszym razie w schronisku.
  2. Ja też się przestraszyłam, a tu wieści całkiem optymistyczne :) Tak trzymaj, Mróweczko:kciuki:
  3. Długo czekała, ale się doczekała:multi::multi::multi:
  4. Co to za piesek, który myszki zjada? Chyba go Murka nauczyła;)
  5. Łatwiej jest przeżyć śmierć zwierzęcia, gdy choruje, bardzo choruje, wtedy psychicznie nastawiamy się na jego odejście. Ale tutaj? Zupełnie zdrowy kotek, zwykłe, rutynowe odrobaczanie - moment i już go nie ma. To naprawdę nie fair od życia:shake: Taka bezsensowna śmierć:-( I to najbardziej boli:-(
  6. [quote name='ania14p']Reksiulek to z tymi sprawami czystościowymi jest taki jak moja królewna Beza, tylko dotknę panienki, to już histeria i zębiska i skowyt rozpaczy![/QUOTE] Moja Tina też była taka niedotykalska ;)
  7. [quote name='wisela1']A kiedy sie Ciotka Rexiulkowi OSOBIŚCIE przypomnisz?[/QUOTE] Pewnie dopiero na wiosnę, jak śniegi stopnieją i aura będzie bardziej sprzyjająca na wycieczki ;)
  8. Ja poznałam Rexiulka osobiście, więc wiem, że to duży pies. Buni nie znam, ale to średni piesek - teraz wydaje się większa, bo obrosła bardzo zimowym futerkiem. Jak zdrowie Rexia?
  9. Ech...nawet pocieszyć Cię nie ma jak, Zosiu...:-(
  10. Mogła się znaleźć na ulicy na przykład po śmierci opiekuna. Tak się często zdarza:-( Albo urodziło się dziecko i kot musiał odejść:angryy: Powodów może być mnóstwo.
  11. Moje koty nie mają drapaka, więc z konieczności korzystają z sofy lub oparcia krzeseł:evil_lol: Krzesła są zabronione, ale sofę już przeznaczyłam na całkowite wyniszczenie. Ale wiem, że niektórym kotom drapak służy wyłącznie do spania i do zabawy, do ostrzenia pazurków wolą inne sprzęty.Zawsze to, co zabronione, bardziej kusi. A Klusia pewnie pierwszy raz widzi coś takiego, jak drapak i wcale nie kojarzy się jej on z ostrzeniem pazurków, natomiast tapicerkę na pewno dobrze zna, bo kiedyś miała dom.
  12. Ale Klusia ma super u Sylwii :multi: Fotki śliczne, kicia słodka :loveu:
  13. [quote name='JamniczaRodzina.']Kurcze ciekawe co za przyczyna ,Zosiu a czy wczesniej był odrobaczany w ten sposób ? Bazylku(*)[/QUOTE] Najwidoczniej był uczulony na któryś składnik, stąd ten wstrząs anafilaktyczny. Ale skąd można było wiedzieć? Producent widocznie żadnych ostrzeżeń nie zamieścił, a wet się z takim przypadkiem nie spotkał. Wielki, wielki żal:-(
  14. [quote name='kinia098']Poprawiam: zdjęcia Klusi są :D[/QUOTE] Wkleisz zdjęcia na wątku?
  15. To straszna śmierć - niepojęta, niewytłumaczalna, niesprawiedliwa. Bardzo Ci Zosiu współczuję:glaszcze: Bazylku [*] :-(
  16. Migracja ludów, migracja zwierzaków ;)
  17. Mniam, mniam, szkoda, że mnie nie było...
  18. Rexiulku, jeszcze trochę, jeszcze nie czas...
  19. No tak, nóżek Frodzia nie można dodatkowo obciążać...
×
×
  • Create New...