Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. [quote name='kakadu']dziewczynki, zajrzyjcie prosze na watek onki z mojego podpisu... kaja555 tradycyjnie zrobi allegro, ale moze wpadniecie jeszcze na jakis pomysl?[/QUOTE] Link z podpisu u mnie nie działa :shake:
  2. [quote name='wisela1']Właśnie zauważyłam że tą złą wieścią o Rexikowej trzustce zaczęłam stronę [B][COLOR=Purple]666[/COLOR][/B][/QUOTE] To zupełny przypadek ;) Trzustka u Rexika to coś nowego?
  3. Ale ekspresowa akcja :multi:
  4. Cieszę się, że już PO i że wszystko dobrze :multi:
  5. I jak? Wszystko zgodnie z planem?
  6. Basen, w takie upały, to cudowna rzecz, a przy okazji spełnia jeszcze funkcję terapeutyczną ;) Dobrze mieć taką panią Krysię :) Moja Vega też nie jest wylewna, Tina [*] też taka nie była. Natomiast Rufus [*], wystarczyło, że wyszłam na 5 minut do sąsiadów, witał mnie tak, jakby mnie z rok nie widział:-D
  7. Biedne te maluchy :( Nic nie potrafię doradzić...:shake:
  8. To super!!!Z taką urodą musiała znaleźć domek :)
  9. [quote name='Alicja']ale masz pare ;) takie maleństwo podrzucać ;)[/QUOTE] Ćwiczę mięśnie wciągając po schodach moją ponad 30-kilogramową staruszkę ;)
  10. Ja też podrzucę "maleństwo" ;)
  11. [quote name='Alicja']mimo niewiadomego mixu jest wart grzechu ;)[/QUOTE] Oj, tak :)
  12. Mnie on przypomina malamuta z niewielką domieszką ON-ka (to przez te uszy;))
  13. Szkoda, że ja tak daleko jestem...
  14. Moja Vega też fatalnie znosi upały. Wiek niestety robi swoje. Też się o nią bardzo niepokoję. W dodatku od kilku dni boi się zejść ze schodów, zanim zrobi pierwszy krok, stoimy sobie tak z 5 minut...
  15. Bunieczko...:-( Dzięki Eli zaznałaś szczęścia chociaż w końcówce życia...
  16. A w porównaniu z poprzednimi wynikami, sprzed 2 miesięcy, to jaka jest zmiana? Na gorsze?
  17. [quote name='wisela1']Że Bunia ma niewydolność to wiemy . Od 2 miesięcy jest w leczeniu. Teraz jeszcze się przyplątała niewydolnośc płucno krążeniowa.....................[/QUOTE] Pamiętam, że Bunia ma niewydolność nerek. Mówiąc o wynikach miałam na myśli to, że wykażą, czy to załamanie jest wynikiem pogorszenia się stanu nerek, czy też może przyczyna jest inna. U Tiny kreatynina była tak wysoka, że przyczyna była ewidentna.
  18. Rozumiem, że miała pobieraną krew. Wyniki powiedzą, czy to nerki. Trzymam kciuki!!!
  19. Maluszki, tak trzymać i zdrowieć proszę:happy1:
  20. Wiadomo, że już nigdy nie będzie tak, jak było... Bunieczka...Rexik...weterani życia...Mnie też jest przykro patrzeć, jak Vega z dnia na dzień słabnie...
  21. Ojej, to przykre :( Trzymajcie się maleństwa:thumbs:
  22. To świetnie, że koteczki tak dzielnie zniosły kolejne odrobaczenie, i że już chyba żadnych "gości" w nich w środku nie ma ;) Na tym pierwszym zdjęciu Milusia ma takie dłuuugie nogi, podobnie jak mój Kastor, on nawet z umaszczenia podobny do niej, tylko ma więcej białego. Kastora wzięłam, jak miał ok. 6 miesięcy, chociaż wyglądał na 2-3 miesiące. Był strasznie mały i biedny, tylko te dłuuugie nogi było widać - wyglądał jak pająk:evil_lol: Ogólnie wieści bardzo dobre, no, może z wyjątkiem tych finansowych :shake:
×
×
  • Create New...