Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Ona faktycznie przypomina pandę - śliczna jest:loveu:
  2. Piękne fotki, szczęśliwa Warszawianka:loveu::multi:
  3. U mnie koty zdrowe, Vega, w zależności od pogody, chodzi lepiej albo gorzej. Bierze leki na stawy, ale niestety wiek już daje o sobie znać...
  4. Jeżeli byłoby to serduszko, to raczej by kaszlała, a nie chrypiała. No i szybko by się męczyła. Może to jednak jakaś alergia?
  5. Ale piękna kotka :loveu: Na pewno znajdzie dom!
  6. Najwidoczniej wtorek to szczęśliwy dla niego dzień :) A jak teraz ma na imię?
  7. Ale świetne wieści :multi:
  8. Bardzo się cieszę, że Helcia tak ładnie dochodzi do siebie :) Gosiara - trzymam kciuki za Twoją kotkę :kciuki:
  9. Moje koty nie lubią żadnego mleka, ani śmietanki, ani serka białego. Vega mleko lubi, ale jej nie daję, bo przy jej trawieniu byłyby kłopoty...
  10. Chciał jeszcze wrócić do domu...:( [*] [*] [*]
  11. Ojej, Wtorek nie wygłupiaj się, bo nie wiadomo kiedy druga szansa się nadarzy...
  12. Ale historia! Super :multi:A kloniki bardzo dobrze pamiętam.
  13. Cieszę się, że oboje się wysypiacie, no prawie wysypiacie :)
  14. To wprawdzie jeszcze miesiąc, ale jeżeli DS pewny, to można czekać :)
  15. To świetnie! :) Oby jeszcze syjamki dały się złapać!
  16. Z tym listonoszem to dobry pomysł, oczywiście pod warunkiem, że lubi zwierzęta i zechce pomóc
  17. To super, że Wtoreczek ma domek :multi: Ja też wolałabym żeby to był znany domek, a tak, to musimy tylko wierzyć, że będzie tam szczęśliwy. Może jednak udałoby się nawiązać jakiś kontakt?
  18. Kicia chyba już lepiej się czuje? A jak z sierścią, wychodzi jeszcze?
  19. Na mój gust, to też jakiś mix spaniela ;)
×
×
  • Create New...