[quote name='mestudio']Nie wiadomo jeszcze co to, niestety po lekach dalej wymiotuje więc teraz będą badali wymiociny.
Jestem lekko przerażona bo późnym wieczorem zwymiotowała wodą Sańka, a w nocy musiałam z nią iść na spacer bo piszczała. Dziś próbowała się załatwić, i krwawiła przy tym.
Teraz czekamy na wynik kolejnego badania.[/QUOTE]
Jessssssssssssssssssss........:shake::-( A może to parwo?