[quote name='AMIGA']Bgowie, czy to się nigdy nie skończy??? Kto - nie nazwe go po imieniu może w taki sposób skazywac na śmierć takiego maluszka!!![/QUOTE]
Brak słów......
Śliczny kurdpelek.
Zerknijacie tu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238469-2-siostrzyczki-wyrzucone-2-mies-B%C5%81AGAJ%C4%84-o-DT%21%21%21%21%21?p=20295258#post20295258[/url]
[quote name='stokrotka.af']nio Rufolek ozdrowiał i na spacerku szalał,że hej a Zuza przy sprzątaniu klatki wylazła i zaległa na dywaniku pod balkonem ;) idzie ku lepszemu ;)[/QUOTE]
Super!!!!!
Buziaki od nas :)