[quote name='dOgLoV']Ale dzisiaj już na nocce nie byłam , wstałam po 7dmej do koscioła i przespałam całą mszę i ciągle czuję sie jak bym spała ;)[/QUOTE]
Ja też czasami tak mam;)
[quote name='stokrotka.af']doberek, boszeeeeeeeeeeeee jakie cudne kociambry słodkości nic tylko tulić i tulić :)[/QUOTE]
Doberek, tak tylko jest tulić:)
[quote name='Buszki']Witanko :).
Śliczny kociaczek :loveu:.[/QUOTE]
Witanko, kilka kociaczków :cool3: