Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='jamnicze']Miłego wieczoru :)[/QUOTE] Dzięki :):) Sypie i sypie.
  2. Fajne zimowe baski:)
  3. [quote name='__Lara']W czwartek sterylka i Sisi jedzie do domku :multi::multi::multi: dzisiaj byłyśmy z Panią Anią u niej. Pani Ania nagotowała jej ryż z mięskiem i sunia go połknęła na spacerze :) a jest chudsza niż była :( normalnie patyczek pod tą sierścią... potem jej boks trafił na wybieg i poszłyśmy tam do niej to przybiegała do nas :) i nas odprowadzała smutnym wzrokiem, nie chciała żebyśmy jej zostawiały... ale jeszcze tylko kilka dni :cool1:[/QUOTE] Fantastycznie:):):)
  4. [quote name='eliza_sk']Dziś do domu pojechała Kora od WP, na wyjazd stamtąd czeka również Sari :)[/QUOTE] Powodzenia Kora:)
  5. Wieczorkiem zaglądam:)
  6. Cześć wieczorkiem:)
  7. Trzymam kciuki za szybką sterylkę i zdrówko malców!!!
  8. A może coś nie tak po tej sterylce..... U nas też cały czas sypie.
  9. Wieczorkiem też zagladam:)
  10. [quote name='Eden']To ja biorę Glutoslawa na popołudniowy spacer :-)[/QUOTE] I ja po spacerze?
  11. No to pieknie........współczuję. U nas cały czas pada:shake:
  12. Jak samopoczucie? Ja spałam pół dnia.
  13. zaglądam.............................
  14. Cześć [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/2062/2062375gylu8ihy2q.gif[/img][/url] Zasypie nas chyba.....
  15. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1497/1497953ketj3yxakz.gif[/img][/url] doberek
  16. [quote name='unikatowydiament']sobotnie dzień dobry:)[/QUOTE] Dzień dobry [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/316/316823gsj3rva370.gif[/img][/url]
  17. Cześć w sobotnie popołudnie:)
  18. Tak, trzymamy za dobry dom:)
  19. [quote name='Shilomaniak']Dzień dobry i tu niespodzianka u nas zimno i śnieg pada, w lesie też zimno, Shila się z koleżanką pokłóciła o patyk zaledwie 4-metrowy i każda w swoją strone poszła, ale dłużej niż godzinę nie da się wytrzymać na spacerze WIOSNYYYY!:cool1:[/QUOTE] Dzień dobry. Zimno, a moje burki na śniegu się kotłują:evil_lol:
  20. Bez komentarza......ciekawe kiedy będzie ogłoszenie, "z powodu alergii oddam/sprzedam...." Ci ludzie nie powinni mieć psa, a już na pewno nie powinien to być terier.
  21. Dobrze ma pannica;)
  22. [quote name='zmierzchnica'] Ale fakt, że studia są okropnie wymęczające psychicznie - mówcie, co chcecie. Jak słyszę, że "aa tam studia, najlepszy okres w życiu" to się zastanawiam, co taka osoba studiowała :roll: Ostatnio dużo moich znajomych pokończyło studia i zaczęło pracę.. I jak porównuję ich w trakcie i po studiach, to są o niebo szczęśliwsi i bardziej wyluzowani teraz. Mimo że na pracę narzekają :diabloti:[/QUOTE] Nie każdy musi studiować. nie ma takiego obowiązku.
  23. Piękny czerwony kubraczek. O tak, taka pielęgniarka to skarb:lol:
×
×
  • Create New...