Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Przystojny facet:)
  2. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  3. Zima piękna!!!! A te Twoje pręgate to spaślaczki są:evil_lol: Fajne baskowe towarzystwo:):)
  4. [quote name='dOgLoV']Mroźne dzień dobry ;)[/QUOTE] Cześć, u nas śnieg pada;)
  5. [quote name='Błyskotka']Miłego weekendu :)[/QUOTE] Dziękujemy:) [quote name='unikatowydiament']witamy piękne futrzaki:)[/QUOTE] Witamy, witamy:):)
  6. M&S

    Moje Chow Chowy

    Fajne zdjęcia kudłatych:)
  7. [quote name='Nikaragua']no i kto dzieciom obiadki pyszne ugotuje;) (w ferie robią listę zamawianych obiadów, na które nie mam czasu w ciągu roku)[/QUOTE] Wzorowa matka:)
  8. Dobrze, że sterylka się udała. No i kto by pomyślał, taka duża, a taki dzieciuch;):) Głaski przesyłamy!!!
  9. Witamy się popołudniem:)
  10. Cześć Fafelku:) Całkiem dobry pomysł z tym filmem.
  11. [quote name='daria_ldz']Dzień dobry :) a co to nikt nie zagląda do naszych psiorków dzsiaj?[/QUOTE] Zarobiona jestem:cool3: Witanko popołudniowe.
  12. Witanko w zimowe popołudnie:):)
  13. [quote name='Asiaczek']Nie, dzisiaj na pewno ni ebedzi emnie na Sekcji. Daj znac najwczesniej, jak to bedzie możłiwe, czyli jak to pisza angielskojęzyczni - asap:) pzdr.[/QUOTE] Zobaczymy się innego dnia:) [quote name='marta.k9080']dzień dobry:p[/QUOTE] Dzień dobry:lol: [quote name='bety']Cześć futrzaczki :) Pzdr[/QUOTE] Cześć, cześć:) [quote name='Ania!']Powoli wracam na forum :lol:[/QUOTE] Cieszę się:) [quote name='stokrotka.af']doberek :) junior próbuje sobie założyć nogi za głowę ;) TZ próbował "uszczęśliwić" Rufola i kupił mu "psią karmę" bleeeeeeee, Rufol wszamał i za chwilkę wszystko "oddał" w malowniczym stylu ;) Zuzolek zastrajkowała i nie wychodzi z klatki :( mam zimnice w łazience a baba z administracji próbuje mi wmówić,że nie wiem co to mikrowentylacja w oknach" i ona mi to "na spokojnie wytłumaczy" .... a w kwestii kotów to będę mieć jak sie do domku przeprowadzę ;) mizianka dla psiurów i kocurów ;)[/QUOTE] Witanko:multi: Młody na akrobatę wyrośnie;) Biedny rufilec, brzuszek go pewnie boli....i zuzolek też biedny. musicie wrócić, nie ma innej opcji!!!! A koty się znajdą;) dziękować, wymiziam jak do domu powrócę;)
  14. [quote name='Nutusia']Po co się pcha do windy, którą jadą psy?!?!!?... Po schodach niech chodzi - wyładuje złą energię ;)[/QUOTE] Dokładnie, ruch to zdrowie!!! Cześć Merlinku:) pamiętaj chłopaku, że nie każdy człek jest wart zainteresowania;)
  15. Bardzo elegancki tekst. Dzwoń domku!!!!
  16. Doberek
  17. Cześć kurdupelku:) jaki przystojniak w okularach;)
  18. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url]
  19. Małe scylki :loveu:
×
×
  • Create New...