Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Te dziewuchy zamiast się pobawić to warczą;)
  2. :shake: A jakiej rasy jest rezydent? Mam nadzieję, że znajdzie się dla malucha dom właściwy.
  3. Śnieżne dzień dobry:)
  4. U nas też mróz i śnieg
  5. Żeby to nie była jakaś wirusówka....
  6. [quote name='Asiaczek']Zaraz zjem śniadanie i zobaczymy. Jak nadal tak będzie to odwołuję spotkanie... Pzdr.[/QUOTE] Smacznego i niech będzie lepiej [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima21_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  7. Ciekawe, co u Frycka?
  8. [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima23_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]Cześć
  9. [quote name='Foxowa']Nawet bardzo! Urodziło się to co chciałam hihi :)[/QUOTE] No to super:)
  10. Co to może być za świństwo.... A Ty masz dodatkowe zajęcie, współczuję.
  11. Dzień dobry [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/2082/2082786v3ebwx3ort.gif[/img][/url]
  12. [quote name='Foxowa']Dzięki :) Owłosienie już też ustalone i 2 łyse suki, owłosiona suka i łysy piesek :)[/QUOTE] To chyba dobrze?
  13. Zaglądam z rana do malucha:)
  14. dzień dobry
  15. potraktuj jak lekarstwo, a lekarstwo nie musi być smaczne:eviltong: albo mocnej herbaty z cukrem. może cukier Ci spadł?
  16. Dzień dobry:) Co u Was?
  17. To niedobrze. A może kawy się napij?
  18. [B]Foxowa [/B]​gratulacje:)
  19. Dzień dobry Fąfelku [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima21_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  20. Dzień dobry [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima20_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  21. [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima22_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] cześć Sańka
  22. Mam nadzieję, że z Miłką jest lepiej.
  23. Cześć Bafi [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima8_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  24. marzec przyjdzie w swoim czasie;) A sesja, każda jest masakryczna:evil_lol: Miłej soboty:)
×
×
  • Create New...