[quote name='malagos']To, ze bedzie z nami? Zobaczymy, jak sobie da radę. Ten pies nie wykazuje najmniejszej ochoty opuszczenia kojca! To już 2 tygodnie bez mała, otwarty kojec, a pies hop! do budy! Każdy chciał wyjść, pobiegać, załatwić się poza kojcem, chętnie lub mniej chętnie (większość) wracały do siebie.[/QUOTE]
Kurcze, dziwne zachowanie.