[quote name='Izabela124.']
Na Nocnej w Bydgoszczy Kiss ocena doskonała, Zwycięstwo Młodzieży, Boba Juniora wzięła ta sama co na dziennej :) Jestem mega zadowolona, bo pierwszy raz Kiss wystawiał się z współwłaścicielką i super im poszło :) Następna wystawa w Drzonkowie 2 marca :)[/QUOTE]
Brawo Kiss!!!!
Maluch cudne :loveu: