Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Zagladam z rana. Buziaki dla Motka i Fraszki:)
  2. Hej Ptyśku, cieszę sie, że jest lepiej :)
  3. [quote name='Izabela124.'] Na Nocnej w Bydgoszczy Kiss ocena doskonała, Zwycięstwo Młodzieży, Boba Juniora wzięła ta sama co na dziennej :) Jestem mega zadowolona, bo pierwszy raz Kiss wystawiał się z współwłaścicielką i super im poszło :) Następna wystawa w Drzonkowie 2 marca :)[/QUOTE] Brawo Kiss!!!! Maluch cudne :loveu:
  4. [quote name='malagos']E tam, innych nie zbieram z pola! Tylko te pasujące do wystroju :p[/QUOTE] Dobry wybór;)
  5. Kuruj się, kuruj.
  6. [quote name='MARCHEWA']Rudzia od dzisiaj jest w nowym domku:multi:przyjechała po nią rodzinka z Olsztyna z którą mam kontakt:loveu: Możemy się cieszyć z udanych adopcji i z tego,że większość maluchów dostała super szansę na dobre życie:multi:.[/QUOTE] Fantastyczna wiadomość!!!!!
  7. To Kiss szaleje w Bydgoszczy. Mam nadzieję, że trochę pośpi przed nocną wystawą;)
  8. [quote name='stokrotka.af']doberek śpieszę donieść,że Tz wszamał całe ciasto i znów muszę coś upiec ;) za to schabik wyszedł piknie :) mizianka dla słodkich futrzaków :)[/QUOTE] Ale Ty robotna Kobitka jesteś :) Dziękować.
  9. [quote name='Eden']Kofi już jedzie do swojego domu ![/QUOTE] Szerokiej drogi.
  10. [quote name='Izabela124.']Ocena doskonała, zwycięstwo młodzieży :) Jeszcze porównanie z suką go czeka[/QUOTE] Super!!! Gratulacje :):)
  11. Ale figury ;) Fajne zdjęcia.
  12. Sama słodycz :loveu::loveu:
  13. Cześć :) Miłego popołudnia.
  14. [quote name='Peżot']Cześć Wam :):* Mimo dwóch nowych łóżeczek Peżot zdecydowanie bardziej woli spać w łóżku :D to już nie ulega dyskusji :)[/QUOTE] No proszę jaki wygodny;)
  15. [quote name='BasiaD']Lisku wracaj na pierwszą, do góry hop pokazuj się cioteczkom i potencjalnym domkom, szkoda takiego ślicznocha na tką poniewierkę![/QUOTE] Dokładnie tak.
  16. [quote name='Tekla64']no dzionek sie zaczla ino czemu bez sloneczka? przyjemnego sobota zyczymy[/QUOTE] Dzięki. U nas słońca brak i jest bardzo wilgotno i zimno. [quote name='Asiaczek']Witajcie przy sobocie:) Jak minął piatek? Udało się pogadać z panem X?:) pzdr.[/QUOTE] Hej Asiu, Piątek w miarę spokojnie. Udało się pogadać tylko trochę... [quote name='marta.k9080']dzień dobry,przyjemniej soboty[/QUOTE] Doberek, dziękujemy :)
  17. Sobotnie dzień dobry :)
  18. Baski-bobaski :lol:
  19. Bardzo aktywny spacer, fajnie :)
  20. Zaglądam :) :)
×
×
  • Create New...