[quote name='Prezia']Witam.
Prezes świerzo wykąpany, znów lśni, nie jest już takim szaraczkiem. Niestety to Śląsk i nadal można się tu trochę szybciej pobrudzić, szczególnie białe :lol:. Tuż po kąpieli Prezes tak cudownie się ułożył, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, ale obraził się na nas za to i nie chciał nawet, jak zawsze iść na noc do sypialni. Reszta bez zmian. Małymi kroczkami walczymy jeszcze z lękami typu auta, wózki dziecięce itp.[/QUOTE]
Fajnie się chłopak otwiera:)
[quote name='Prezia']Niestety nie mogę, albo nie wiem jak wstawiać zdjęcia, bo chętnie podzieliłabym się nimi.[/QUOTE]
Może przez photobucket.