Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='stokrotka.af']nio fakt ciężko ;)[/QUOTE] No własnie, w tym sęk;)
  2. [quote name='Shilomaniak']Witamy wszystkich. Te Indie to przesada, tam wilgotno , parno i hindusko, bez sensu. Jedyne psi odporne na upał to wodne towarzystwo, wlezie to do wody i cały dzień w wodzie, widziałem taki filmik o psie / bodajże blablador który maczał odwłok razem z delfinami, piękne, tylko skąd tu o delfiny przy takiej ilości śniegu:mad:[/QUOTE] Witamy :) Faktycznie, tam jest wilgotno. Inne rejony trzeba wybrać;)
  3. [quote name='szafra']Trzymacie kciuki mocno - oby DT wypaliło ![/QUOTE] Oczywiście!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='wiosenka']A nie chcesz z nim iść do przedszkola?[/QUOTE] Pisałam wcześniej o przedszkolu.
  5. Bomba!!!!!
  6. Jakie piękne oczary!!!! Jak duże rosną? Zabawy na śniegu super:)
  7. [quote name='Buszki']Aziz wie,że futerkowe są dobre :).Chicha dzisiaj całą mysz wciągnęła,nie zdążyłam Jej wyciągnąć z pysia :roll:.[/QUOTE] Żywca jej się zachciało;)
  8. [quote name='jamnicze']Jamniory są super, ale za upałami też raczej nie przepadają....[/QUOTE] W zasadzie, o zadne specjalnie nie przepadają;) [quote name='Buszki']W najgorszym wypadku puchate można ostrzyc :evil_lol:.[/QUOTE] Taaa i wtedy ugotowałyby się nawet na tardo :evil_lol:
  9. Bardzo ładny tytuł :)
  10. [quote name='jamnicze']Chyba Twoje futrzaki nie byłyby zadowolona z wyspy z palmami :evil_lol:. No wiesz, zawsze możesz na emeryturze przerzucić się na basenji :diabloti: im słoneczko i palmy nie straszne ;)[/QUOTE] Nie wiem, muszę to przetestować. Chyba się nie przerzucę na baski. Może wrócę do jamniorów;)
  11. [quote name='stokrotka.af']hi hi hi gwarantuję,że po 2 tyg już chciałabyś wracać ;) to co emeryturka na ciepłych wyspach ? ;)[/QUOTE] Nie wiem i na ten temat nie mogę się wypowiedzieć, ale ciepłe kraje z największą przyjemnością. Tylko jak to pogodzić z moimi burkami?
  12. [quote name='eliza_sk']Nikt nie dzwoni niestety.[/QUOTE] Szkoda..............
  13. Z pewną taką nieśmiałością spaceruje;)
  14. [quote name='Mazowszanka']Hej, hej !! Chyba trzeba tytuł zmienić na bardziej optymistyczny :)[/QUOTE] W zasadzie, to tytuł już jest nieaktualny:) Na szczęście.
  15. W Indiach nie byłam, ale bez słońca jestem trup....
  16. [quote name='stokrotka.af']no ja po prawie 3 latach o mały włos a bym w depresję wpadła serio serio ;)[/QUOTE] Całe szczęście, że tego uniknęłaś:)
  17. [quote name='Asiaczek']Jaka praca?!?!?! Sama przyjemnść stać w pozycji wystawowej;) pzdr.[/QUOTE] Aha, no chyba że tak;)
  18. [quote name='jamnicze']Ja wam dam chodzące mięsko :mad:. Świnka to towarzyszka Adusi i nie jest do konsumpcji :mad:. Bo komu Adusia podkradałaby sianko? :evil_lol: Co do chorubska, to dziękuję za dobre słowo. U mnie to też przebiega fazami: najpierw gardło, potem ból głowy i zatoki, na koniec katar i kaszel - właśnie wchodzę w tą fazę :shake:[/QUOTE] Oj tam, oj tam świnka, to świnka;) Jamnicze, a Ty przecież niedawno miałaś chyba problemy z przeziębieniem? [quote name='Asiaczek']Licze, że do 18 lutego to się wykurujesz:) Pzdr.[/QUOTE] Ja też liczę.
  19. [quote name='stokrotka.af']wiem, miałam to samo jak mieszkałam w Szkocji brrrrrrrrryyy[/QUOTE] Tak, pięknie tam jest, ale pogoda nie dla każdego;)
  20. [quote name='stokrotka.af']etam, jeszcze połowa lutego a miesiąc krótki wszak ;) potem to już sezon wiosenny można rozpocząć ;)[/QUOTE] Brak słońca mnie dobija.
  21. [quote name='Eden']OK dam znac gdzie i o której spotakanie :-) Poznasz cudowną Kofi osobiście, a ja Ci zazdroszcze ze bedziesz miała okazję ja wygłaskać :-)[/QUOTE] Z przyjemnością:)
  22. [quote name='Asiaczek']Bo ćwiczymy kilka razy dziennie, minimum 4 (przy posiłkach), bo tak jest najłatwiej. Bez miseczki, idzie słabiej, ale jak widza smaczki - łapia w lot:) Pzdr.[/QUOTE] Za darmo mają pracować....?!
×
×
  • Create New...