Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Tola']:-(:-( Nie ma już Piracika:-( Choroba postępowała bardzo szybko. W sobotę szczeniak miał problemy z otworzeniem pyszczka; postępowało również porażenie tylnych łapek. Tego typu zmiany są niestety nieodwracalne - tak orzekli weci. Dzisiaj rano właściciele zdecydowali się na eutanazję. Żegnaj maluszku [*] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/607/pirat120121216183409903.jpg[/IMG][/QUOTE] Tak bardzo mi przykro..............śpij spokojnie maleństwo.
  2. Ale cudne zdjęcia i rude piękne i białe tyż pikne:):) Głaski przesyłamy.
  3. Cześć maluchu, głaski przesyłamy :)
  4. Zaglądam do chłopaka. Widzę, że macie duży problem.
  5. Cześć Miłko :)
  6. Jak dobrze, że maluch ma domek!!!
  7. Cześć Oli :)
  8. Cześć, żyjemy ale jesteśmy trochę zarobione.
  9. [quote name='ania z poznania']Scooby w nowym domu :)!!! Od razu zaiskrzyło między nowym domem a nim, poprzednich chętnych obwarczał i obszczekał, a tu było od razu super. Będzie miał towarzystwo dwóch psów, tak jak lubi. Dziękuję KateBono, KasiDasi, Jarze i Malgo70 za pomoc :Rose:[/QUOTE] Super, fantastycznie :):)
  10. A ja wieczorową porą :)
  11. Ano cisza................
  12. [quote name='mestudio']Każdy kto to zrobił jest dupkiem. Dziś wyrzucił psa jutro wyrzuci starego dziadka do komórki bo będzie mu przeszkadzał. [/QUOTE] Dokładnie jest dupkiem, mówiąc delikatnie. Tylko coś tych dupków jest zbyt dużo:diabloti:
  13. [quote name='dOgLoV']dokładnie , wczoraj śnieżyca , dzisiaj deszcz , ale ogladałam pogodę to niby środa i czwartek mają być bardzo słoneczne i 4 -6 w plusie :multi:[/QUOTE] I niech już będzie ciepło!
  14. Zaglądam do Korka. Będzie dobrze :)
  15. [quote name='dOgLoV']deszczowe dzień dobry ;)[/QUOTE] U nas na szczęście nie pada. Doberek:)
  16. Deszcz.....jak nie urok, to:evil_lol:
  17. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć w niedzielę :)
  18. [quote name='AMIGA'] Okrutnie się w Merlisiu zakochała jakaś para. Wzięli mój numer telefonu i pytali o zdjęcia. Sami mają sunię - też taką zwariowaną - własnie była po wyjęciu szwów z brzuchola, a szalała jak pijany zając. Tfu tfu tfu - a nuż z tej miłości coś wyniknie[/QUOTE] Ja się nie dziwię;)
×
×
  • Create New...