[quote name='ania z poznania']Scooby w nowym domu :)!!!
Od razu zaiskrzyło między nowym domem a nim, poprzednich chętnych obwarczał i obszczekał, a tu było od razu super. Będzie miał towarzystwo dwóch psów, tak jak lubi.
Dziękuję KateBono, KasiDasi, Jarze i Malgo70 za pomoc :Rose:[/QUOTE]
Super, fantastycznie :):)