[quote name='Shilomaniak'].
Siakieś głupie albo co , co prawda moja też szaleje jakby nie widziała że mnie się nie chce.
No ale cóż jeszcze trochę do ciepełka nam brakuje, tylko że psi niekoniecznie będą szczęśliwe przy 30 st. na plusie:eek2:.
Teraz małe i białe za szybą a my zaraz na szkolenie z właściwego zachowania pana przy psie, żeby wstydu Shili nie przynosić.
Miłej niedzieli.[/QUOTE]
Wiadomo, że przy +30 nie będą szczęśliwe, w przeciwieństwie...;)
To prawda, Pan nie może psu wstydu przynosić:evil_lol:
Dzięki :)