[quote name='ania z poznania']Nowa pani dzwoniła, że w drodze troszkę wymiotował, ale w domu pełna radość, szaleje cały dzień z psami, a później pada, nic nie niszczy. Jest zachwycony, u KateBono szalał z Sol, ale u Ilony jej sunia nie chciała się z nim bawić. Teraz ma dwa do szaleństw :)[/QUOTE]
Dobrze trafił :)