Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nooo zlot :) Bez sznupów by nie stresować samolotem. Twoje muuuuszą być. Będziem głaskać :) A do wody daleko masz ?
  2. No tak w sumie to póki co masz wakacje :) Ale masz faaaajnie :)
  3. A jak tam Wam tak ogólnie??? Po pobycie już miesiąc dalej chcesz tam mieszkać?
  4. Hmmm tylko psy złapały pchełki???
  5. No to drapanko od nas dla sforki :)
  6. Moja Keysi jak była młoda to capnęła (do krwi kiełkiem) fryzjerkę jak ją tak nieopatrzenie złapała z tyłu a Kisiola za Pańciem patrzyła jak wychodzi. Ale reakcja była prawidłowa: noż moja wina, nie łapie się tak psa :)
  7. ha ha ale pomoc w ustawieniu tylnych łapek :) jeszcze raz wielkie gratki :)
  8. Gratki dla Zdzirki :) ech Wasiu ja następne psy to dopiero na emeryturce czyli za jakieś 17 lat (ja jako stary rocznik tylko do 65) Kciukamy za jutro.
  9. Pozdrawiamy :) Jakie piękne futerko ma Shilka :)
  10. Halo halo jak tam u was? Ja tez zamówię te tabletki bo Keysi lat prawie 15 robi się gapciowata.
  11. No to kciukamy by obydwa znalazły jeden fajny domek :)
  12. Sandra ale fajnie macie - cieplutko, fajne tereny do spacerowania pomimo kamyczków. Psie łapki się przyzwyczają :) Chłopaki eleganckie w nowych fryzurkach :) ha ha faktycznie coś nie doczytałam o ludności na wyspie. To chyba starość i niedowidzę .. Pozdrawiamy i drapanko dla Tazia i Fisia :)
  13. marako gratki :) Pysiu kciukałam - no jak poszło? A mi Lupka się podoba - taki fajny szorstek wesoły :)
  14. Jedna pani wjechała mi w d... i mam autko w naprawie ale zbieram :)
  15. No na wyspie jak doczytałam mieszka niecałe 700 osób - przyjedzie autokar z dogoludkami i będzie 750 ... A jak pisiundle w nowym otoczeniu?
  16. Ech staruchy ... U mnie Kisia dzisiaj wstała o 5-tej i tupała, tupała. Mąż zwinął z powrotem do wyra i ja wstałam do pracy a ta miała w d... i dalej spała. A ja od 5-ej nie śpię... No to kciukamy za Sabinkę by wyszło, że zdrowa :)
  17. Ania kurcze 11 lat to nie starość. Takie fazy to początek może być jakiś zaburzeń. Kajcia miała najprawdopodobniej guza na mózgu.Ale podejrzenie było też encefalopatii wątrobowej - czyli zatruwanie amoniakiem mózgu (daje tez takie objawy). Moze zróbcie badania wątroby (z krwi) w tym poziom amoniaku. Wtedy przejście na karmę dla wątrobowców pomaga.
  18. No trochę te zachowania Brokasia są niepokojące.
  19. Śliczności czarny misiaczek :)
×
×
  • Create New...