Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. No kurcok słodko wygląda w piernatach :)
  2. Moja Keysi lat 14,5 tez jest juz prawie zupełnie głucha. Ja też nie wiem kto to....
  3. Kurcok się upasł i w nic nie wchodzi :) A ona na zimę zostaje?.... :0
  4. Super :) Kciukamy by dalej bylo ok :)
  5. Ale się fajnie "obgryzają" :)
  6. Jak to mówi Wasia o Piździ - on musi bo się udusi :) Moja SP. Nusia tez tak miała...
  7. nooo śliczności :) Mój TZ ostatnio przypomniał sobie: E tego to nie lubię (fota Tazzia) bo warczał na mnie w przychodni (na szopena). Jaki ten Tazzio mądry i zna się na ludziach :)
  8. No tłuściutki kurcok :) A jak siedzi to te uchi są prześmieszne :)
  9. Przystojny chłopak Zibcio :)
  10. No jak ... musi wilcza wiedzieć co w świecie słychać :) Sandra Ty znowu chora?
  11. Aaa to dlatego nie biegałaś :megagrin:
×
×
  • Create New...