-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Zdrówka i stooo lat dla Inki :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
To zdrówka życzymy :) -
wysłałam kilka groszy dla Maleństwa :) A ja mam sznupa który NIE SZCZEKA - w ogóle nooo - na razie tylko dwa razy Sisi próbowała coś gadać... Ale hau nie było jeszcze ... :P Keysi też mało szczekliwa więc jest ciiicho ... :P
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Przystojniak :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Foczkowy niuchalek przeuroczy :) -
Kciukamy by Taja się ogarnęła z tym siuraniem w domu. Sisi to przekochane psiątko :) 1. Wesoła - ogonek ciągle lata :) 2. Szybko sie uczy :) 3. Na spacerach pilnuje się :) 4. Daje buziaczki - chętnie w usteczka ha ha 5. Je już chrupki, gotowane, serek biały itd. No słodki z niej cukiereczek :) PS Rano TZ jak sie obudził to mordka już na jego poduszce zalegiwała :)
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Słodziak mały a Brokatek przystojniak :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jakie piękne ząbeczki ha ha :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ania kurde nooo fajnie, że u Tilki wsio ok :) Jak skrzatek- kurcok? PS foty ma Wasia - ją prosze męczyć :P -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Tia Księżniczka Sisi już lata po domu :) -
Jak maciupka - z 38 cm ma Sisi żyrafka. :) Typ sportowy. :) Sisi to słodziak - delikatna, typ bardziej poddańczy ale co ważne bez histerii zupełnie. U weta dała się dokładnie obejrzeć i zaszczepić. Uczymy się świata - znaczy chodzenia na spacerach, na smyczy itd. Keysi czasami coś mruczy pod nosem, obserwuje jak mała lata po domu i niucha . :) TZ ma przesunięty wyjazd na statek na 18-go więc się zajmuje dzieckiem. A jak Tina?
-
Sisi miała spać cała noc w posłanku ale: TZ od 0330 zaczął wachtę przy psie, a o 0405 Sisi już spała z nami w łóżku - ciekawe kto ją tam wsadził?. Czasami to on sie sprawuje porządnie ha ha. :)
-
Jutro jeszcze wzięłam urlop - rano pojedzimy na spacer i do weta - zaszczepić, moze maja czytnik chipa i wypytam kiedy najlepiej sterylke zrobic.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Od lewj SP. Nuka, drugaKkeysi, trzecia SP. Kaja i z tyłu Śp. Esta. Buuu łzy mi lecą.... -
Całą drogę spała. Keysi przytulona z jednej strony uda, Sisi z drugiej. Trzy razy po troszkę jadła chrupki i piła. To taka nieśmiała dziewczynka. Wysokonożna szczupła sarenka. Na razie to biega podkulona i taka przestraszona. Po przyjeździe zaczeła biegac po domu to szybko wyniosłam na ogród (oczywiście pada) -zrobiła koo. TZ zabrał na ręce do domu bo chciała się na deszczu na polbruku połozyć... Połozyl na posłanku i tak nas obserwuje przykryta kocykiem. Przed chwila znowu zaczela sie kręcić i wyniosłam ją i z Keysi poszła połazić. Zrobiła sioo Keysi jak to właścielka poprawiła :) Trochę się wąchaja - ale spoko, Keysi nawet duze psy jak nie szurają to akceptuje. Na noc ma w sypialni połozone posłanko-łozeczko. Pewnie przeniesie sie do łozka za pare dni ale chcę by miała spokój na razie. Karmę zajada a kabanos jest bee.