-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
WALIA??? Gratki dla czempionka :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Klikamy - pogoniłam ludzi z pracy :) Ano staruszki posypiają duzo :) nasza Kisiolka też duzo spi ... -
Jak się czyta o taklim traktowaniu to flaki sie przewracją ... Moja Keysi straucha ma mocny zaworek. Wstaje rano, je ciastko i nawet na ogrÓd nie chce wyjść tylko idzie dalej pod koc lulać.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu rozpuściłam jeszcze wici. :) -
Supciowo :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Chłopaki nie wyglądają na zachwyconych nowym kolegą ... :P -
Ale prąd masz :) Bo net działa :)
-
Ja nie na FB ale wyślę do syna i jeszcze raz prośba o polubienie :) Syn na portalu umieszcza też info o znalezionych i zaginionych psach w okolicy: facebook.com/wiescizokolicy
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fajnie masz z tymi wyjazdami :) a ja byłam w Egipcie i dzisaj pierwszy dzień w pracy i maaasakra.... Buziaczki urodzinowe dla Fisiolka :) -
Wasiu, ropomacicze zatruwa cały organizm - wiem io przerobiłam. Trzeba czasu trochę. kciukamy za Tinkę.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
eee to ty na kanary sobie jeździsz :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
śliczności i te zębusie :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No foty jak ze studia fotograficznego. A modele jakie piękne i grzeczne :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zdrówka dla Tazzia a gdzie byłaś? -
No cudnie się czyta o psiakach, że szczęśliwe. Kciukamy za Roko bo sie wyczekał i za Carbonka i Tinkę. :) No wreszcie urlopowałam bo całe lato przepracowałam - bo TZ-ta nie było. I później Nusia odeszła... i nie było nastroju na odpoczynek... Byliśmy w Egipcie - 29-30 stopni, w nocy 20 stopni. Powrót maskara jak tu zimno. Keysi zawiozłam do syna do Poznania i stamtąd lecieliśmy. Wasiu pospamuje trochę, nie krzycz... Mam do Was wielka prośbę. Syn prowadzi portal info poniżej (wydają tez gazetkę papierową) "gorąca prośba o polubienie strony: facebook.com/wiescizokolicy przez wszystkich znajomych, mających konta użytkownika na Facebook'u. Jest to nasz portal - największy portal mieszkańców największej dzielnicy Poznania - Nowe Miasto i okolic. będziemy bardzo wdzięczni za każde polubienie :)"