Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. WALIA??? Gratki dla czempionka :)
  2. Klikamy - pogoniłam ludzi z pracy :) Ano staruszki posypiają duzo :) nasza Kisiolka też duzo spi ...
  3. Jak się czyta o taklim traktowaniu to flaki sie przewracją ... Moja Keysi straucha ma mocny zaworek. Wstaje rano, je ciastko i nawet na ogrÓd nie chce wyjść tylko idzie dalej pod koc lulać.
  4. Pysiu rozpuściłam jeszcze wici. :)
  5. Supciowo :)
  6. Aaaa to Tilka - no śliczności :) Brokatek dziwaczeje??
  7. Chłopaki nie wyglądają na zachwyconych nowym kolegą ... :P
  8. Ale prąd masz :) Bo net działa :)
  9. Ja nie na FB ale wyślę do syna i jeszcze raz prośba o polubienie :) Syn na portalu umieszcza też info o znalezionych i zaginionych psach w okolicy: facebook.com/wiescizokolicy
  10. Fajnie masz z tymi wyjazdami :) a ja byłam w Egipcie i dzisaj pierwszy dzień w pracy i maaasakra.... Buziaczki urodzinowe dla Fisiolka :)
  11. Wasiu, ropomacicze zatruwa cały organizm - wiem io przerobiłam. Trzeba czasu trochę. kciukamy za Tinkę.
  12. eee to ty na kanary sobie jeździsz :)
  13. śliczności i te zębusie :)
  14. No foty jak ze studia fotograficznego. A modele jakie piękne i grzeczne :)
  15. Zdrówka dla Tazzia a gdzie byłaś?
  16. No cudnie się czyta o psiakach, że szczęśliwe. Kciukamy za Roko bo sie wyczekał i za Carbonka i Tinkę. :) No wreszcie urlopowałam bo całe lato przepracowałam - bo TZ-ta nie było. I później Nusia odeszła... i nie było nastroju na odpoczynek... Byliśmy w Egipcie - 29-30 stopni, w nocy 20 stopni. Powrót maskara jak tu zimno. Keysi zawiozłam do syna do Poznania i stamtąd lecieliśmy. Wasiu pospamuje trochę, nie krzycz... Mam do Was wielka prośbę. Syn prowadzi portal info poniżej (wydają tez gazetkę papierową) "gorąca prośba o polubienie strony: facebook.com/wiescizokolicy przez wszystkich znajomych, mających konta użytkownika na Facebook'u. Jest to nasz portal - największy portal mieszkańców największej dzielnicy Poznania - Nowe Miasto i okolic. będziemy bardzo wdzięczni za każde polubienie :)"
×
×
  • Create New...