Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. napisałam u Wasi :) ze pojechaliśmy i wróciliśmy i 12 godzinek pękło... Jutro cos popisze bo jestem padnieta
  2. a do tego takie biedniutkie ... :)
  3. Tazzio uradowany :) Kurde wlazłam poczytać gdzie Sisi była.... rzucam mięsem ... Jutro cały dzień w podroży Keysi jedzie z nami :)
  4. Zmorka cudniasta :) Misiaczek do przytulania :) A maluchy śmiesznie jak tak dredki frufają :)
  5. To nasze ulubione foto ech tylko Keysi jeszcze jest z nami.... Moje cztery słoneczka
  6. drapanko dla Skrzatka :) niech nie będzie juz krówką ...
  7. Już nie ma Muchy jest Sisi :) TZ zwariował cały dzien mi gada o Sisi :) Milion imion wybieranych .. My Szczecin - furciaczek Ciechocinek
  8. Taaaak Mucha od furciaczkowej :) Szukamy transportu :) Wieczorkiem z Furciaczkową coś ustalimy :) jak nic nie będzie to z TZ-em pojedziemy po nią :) Ale to 4,5 godz. w jedna stronę...
  9. Brzuch mnie boli, jeść nie mogę :P AAAA nowa psinka będzie aaaa :) A może Tinka gardło ma chore? Tfu tfu
  10. My z TZ-tem od razu przełączamy tv jak są takie info... nie jesteśmy w stanie oglądać
  11. I psa ... masakra nawet pisać nie mogę A ja się PAKUJĘ :)
  12. kurde to jakie hormony u niej tak działają?
  13. Dobrze, ze doszłaś czemu Maleństwo nie siurka :) U Tinki pewnie część zębów trzeba będzie usunąć ale to w sumie lepsze niż ciągłe stany zapalne. Drapanko dla stadka jak dasz radę wsie poczochrać.
  14. Czuję się zaproszona na kolejną WIZYTĘ :)
  15. Ale fajowe łydeczki :) Tazzio świetnie kłapał :)
×
×
  • Create New...