-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Ja upraw nie lubię ... lenistwo :P No nauczy się Panicz z rączki :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Masz karę za siedzenie sobie na Kanarach :P -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
No słodziak :) Ale będą dredy fruwać :) Zmorka to pewnie patrzy na nich z niesmakiem :) -
No takiego psiaczka to trzeba z dużą doza cierpliwości traktować. Wasiu ale Ty mądra, doświadczona - na pewno super wsio robisz :) Ja teraz po latach to widzę jakie błędy z Nusią robiłam...
-
Nic mądrego nie napisze - o oleju z ostropestu na wątrobę słyszałam. Ja całe życie karmiłam psy 2 x dziennie. Teraz Keysi tfu tfu ma lat 15-ście prawie i je... małe ilości i często. Bo ona jest na etapie daj, daj, daj... Zdrówka dla Zibiego :) kciukamy :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale co bo ja nie na fejsie??? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale grooooźny pies :) gram gram... przyjadą - kiedyś :) -
Super :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Igunia śliczna - wiadomo po mamusi :) Sto dalszych lat z Bolcikiem -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Gratki za cierpliwość i wieeelkie uczucia dla Małej Mendy :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Nio taka maskoteczka z pięknymi uchami :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No Fisiowi to się udało :) Kokos prosto z drzewa? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mój TZ na początku małżeństwa czyli ćwierć wieku temu kilka lat pływał, później pracował na lądzie i od kilku lat znowu pływa. Ale to takie pływanie ... w zeszłym roku 3,5 m-ca na statku reszta w domu. On nie znosi tej pracy ale co zrobić... Mi w samolocie tylko uszy się zatykają, ja lubię latać. A karuzeli tez nie lubię. :) -
No pewnie, że cudny :)
-
No ja nie znałam tematu ze szczegółami ... Kurde psiak czy ma tatoo czy nie to czujące, cierpiące stworzenie wrrrr Moja śp Nusia która adoptowałam też była w takiej cudnej hodowli ZKwP. Jak poczytałam w necie .... to jak doszłam skąd ona jest to jej nie oddałam, zresztą nikt jej nie szukał... Na pewno była bita, maleństwo 6 kg....
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra przeczytałam TZ-towi. Uśmiechnął się i mówi, że bujania to Ty nie znasz. Na promach są stabilizatory i nie buja tak mocno. Pamietam jak kiedys szedł przez Biskaj w 10-ce i koja ma belke zabezpieczającą by sie nie spadło jak buja. Tak bujalo, że spał o ile to można spaniem nazwac trzymając sie tej belki... Może masz wrażliwy błędnik :) A w samolocie jak? Bede grać intensywnie w totka :P -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kurde wygram w totka , pakuje się i jade do was. :) Szacun od TZ-ta za to, że nie dałaś psów do samolotu. :) -
Jak się fajnie ogląda takie uchachane psie mordki - komentarz do filmiku :) Posłanka bardzo eleganckie :) Te pseudo to masakra -oby tylko ukarali te potwory w ludzkim ciele. Co do lania - Keysi przedwczoraj (wiadomo też starucha) nalała w sypialni TZowi centralnie na poduszkę i jasiek...
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Znaczy wszystko ok jak nie piszesz, że nie ok. :) Mój TZ śmiał się z tych rozłożonych ucholków na podusi :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Niby starszawa a mleko ....