Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Ale fajnie śpiunkają :)
  2. To teraz będzie kleszczyk - mały łepek duża reszta :)
  3. No to teraz kciukamy by szybko się wygoiło :)
  4. Och ja też zazdraszczam bo lubię od 30 w górę temperaturki :) Zima jest be... Pozdrawiamy mooocno :)
  5. Oj oj będziemy trzymać za kurcoka :)
  6. A z labkiem się kumpluje?
  7. No kolor to problem ostatnich lat u sznupków. Jakiś czas temu moi weci z Czech sprowadzili sznupy by właśnie szatę poprawić bo struktura włosa i kolor przez amerykańce się pogorszyły.
  8. W USA mieszają kolorki ...
  9. Tia ale ja TZ-owi Zerce w stroju kąpielowym nie pokażę bo spać nie będzie mógł :P
  10. Sandra ma tylko wiosnę i lato :) Jak psie łapecki?
  11. śliczności sznupeczek z Zibiego :)
  12. Ech bo psiaki wnoszą duuuużo radości :)
  13. Sandra w nocy nasypało śniegu !!!
  14. Zirka dorasta :)_ Zdrówka dla Was :)
  15. yyyy dzidzię pokazywałam bo taka lalecka ślicna :) Ale wiadomo .... :P
  16. Uch ale zima - u nas tfu tfu jeszcze w tym roku śniegu nie było. Piździa jak zwykle super miny :) Reszta psiaków też lans w kurteczkach :)
  17. No oczka to ma taaaakie psotne. :) sliczności aniołecek. :) A na co mój TZ spojrzał???
  18. Oooo nie wiedziałam, że jest wątek Mondiego :)
×
×
  • Create New...