Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Widziałam takiego nieduzego pręgowanego psa. Tylko chyba był wykastrowany (nic mu nie dyndało, ale miał siusiaka). Zwrócilam na niego uwagę, bo był bardzo towarzyski i identyczny ja Groszek, którego miałam na DT. Tylko mój Groszek nie miał tak wyraźnego pręgowania. Miał ładną głowę i trochę białych wlosów na dolnej wardze. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Pekinka nie widziałam. Gdybym go zauwazyła, to pewnie wzięłabym go. -
Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!
Jaaga replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dopiero wchodzę i widzę, że ma już imię. Nadal jazgocze. Poczekajmy do jutra, czy się wyciszy. Jesli nie, to chyba naprawdę lepiej bedzie go zabrać do hoteliku, o kórym mówiła Malawaszka, gdzie pewnie nie ma upierdliwych sasiadów. Piesek jednak był szczepiony w schronisku, bo w rachunek było wsadzone zaświadczenie, tylko takie małe, ze początkowo nie zauwazyłam. Data jest z lutego, wiec raczej nie jest od szczeniaka w schronisku, bo szczepia po kwarantannie. Ma juz kamień na zębach, wiec podrostkiem nie jest. Suni do niego nie dałam, bo takie delikatne, prawie nie ruszające sie stworzenie. Nawet na widok psa sie trzęsie, a co dopiero jakby miałaby wysłuchiwac jego koncertów. Nie nadaje się zreszta na kojec. -
Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!
Jaaga replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ten, który został u mnie cały czas jazgocze w kojcu. Nie wiem, jak to dalej bedzie, żeby sąsiedzi nie wezwali SM. Szkoda, ze nie mógł ten drugi u mnie zostac, bo to prawdziwy aniołek przy tym nerwusie. Boję się, jakie będzie miał relacje z sunią, która ma dojechać. -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
Jaaga replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
Zabrałam tego kocurka ze schroniska: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/286/af7e8096245dc9bdmed.jpg[/IMG][/URL] To kot po zmarłym. Bardzo towarzyski, kuwetkowy, łagodny. Czy mogę prosic kogos o ogloszenia dla niego? Czasowo nie dam rady. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Jak byłam, to pracownik nie pozwolił nawet wejśc na ta kociarnię z maluchami, bo to kwarantanna. Jedna Pani chciała wziąć takiego wrzeszczącego maluszka i po interwencji w biurze chyba sie udało. Nie wiem, bo wczesniej pojechalismy. Wzięłam dorosłego biało-burego kocurka po zmarlym. Przyjechałam zobaczyc innego, ale musiał byc w pomieszczeniu z maluchami, a tam nie mogłam się dostać. Jakoś głupio było mi wyjść bez żadnego. Tez widziałam malutkiego dorosłego szorstkowłosego pieska. Taki mixi jagdterrierka. Wilekosciowo i kolorystycznie taki sam, tylko miał sporą białą krawatkę. -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
Jaaga replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
Dzis jadę do schroniska. Mogłabym wziąć jednego dorosłego kota, tylko potrzebne byłoby szczepienie dla niego i ogłoszenia. Mogę liczyć na pomoc? -
kudłatek w typie softa żyje na ulicy. KUDŁACZ znów bez domu ! Ma dom
Jaaga replied to al'akir's topic in Już w nowym domu
Wierzyc sie nie chce, ze takie cudo może być bezdomne. -
Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!
Jaaga replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dziś dalej cicho. Nadal nie reaguje nawet na Barego, a Bary specjalnie go prowokuje. Ten poprzedni nie chciał w ogóle zostawać sam. Nawet w domu, tylko w innym pomieszczeniu. Wył od samego początku i drapał w drzwi. Na widok psów skomlał. Wcześniejsze miksiki podobnie, chociaz nie tak drastycznie, ale to były sunie, może dlatego. -
Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!
Jaaga replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Małemu dałam Junior RC i zaczęłam martwic sie, bo nic nie tknął. Dałam więc mieso z ryżem. Strzał w dziesiątke. Od razu podszedł do miski. Jak sie wchodzi do niego to ucieka. Widocznie bał sie pracowników, bo okrąża człowieka. Nie reaguje nawet na najwieksze psy i podchodzi do ogrodzenia z ciekawością. Jeszcze ani razu nie zaszczekał. jakiś nie sznaucerowaty ten sznaucerek :eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Śliczny. Erko podaj proszę link do jego wątku. -
Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!
Jaaga replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Już pisałam Malawaszce, że wolałabym już tego, bo jest cichy, grzeczny i ma dobry stosunek do innych psów. Po kilku dniach kwarantanny i tak będę brać psa do domu. Łatka jest tylko do popołudnia w kojcu. Tego drugiego i tak w końcu trzeba byłoby ostrzyc, zeby przypominał sznaucerka. Oczywiście decydujecie Wy, ale nie chciałabym sytuacji, że pies nie będzie sie zgadzał z innym, a ten już sprawdzony. -
Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!
Jaaga replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam. Sznaucerek już u mnie. Jest gigantycznie zarosnięty i sfilcowany. Nie ma co go od razu strzyc, bo trzeba zrobic to na króciutko pod filcem, a noce są jeszcze zimne. Nie jest zestresowany. Skupiał się głównie na obsikiwaniu wszystkiego. Obsikał łobuz nawet osobę, która go wiozła. Do kojca nie chciał wejść, ale niestety musi być tam ciągle przez kilka dni z powodu kwarantanny. Łagodny, cichy. Siedzi przy siatce i patrzy zdziwiony. Malawaszka, wyslij mi na PW swój tel., bo chyba Ty pilotujesz chłopaka i chciałabym mieć kontakt. Jutro mąż jedzie do lekarza. Ma mu kupić cos na pchły i robaki? Szkoda, że ten drugi siedzi dalej w schronisku. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za chęc pomocy Baremu. Bardzo prosiłabym o wpłatę na konto Divii (mysle, że sie nie obrazi i poda konto), bo zajmowała się zbieraniem barusiowych pieniędzy. Jestem roztrzepana i nie chciałabym niczego pomieszać. W takim razie pojedziemy jutro go zaszczepić. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bary ma na koncie 20 zł. Szczepienie kosztuje 40 zł, wiec brakuje 20 zł. Linssi, dziekuję. Szkoda, ze prawie nikt nie odwiedza Barego i nie chce mu pomóc, bo to sa jedyne pieniądze, jakie Bary ma i za tydzien nie będzie za co kupic jedzenia dla niego. Mam tylko nadzieje, że w tym czasie znajdzie sie jakis dom dla niego. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wirusówki trzeba powtarzać. Inaczej nie daja pełnej odporności. Tylko dorosłego psa szczepi sie raz w roku. Szczeniaka w tym wieku powinno sie zaszczepić co najmniej 5 skł. szczepionka. Szczenięce szczepienie (Nobi-vac Puppy) na parwo i nosówkę stosuje sie jedynieod 5 do 8 tyg. zycia (patrz ulotka producenta). Jesli szczenię jest starsze, to szczepinka musi być inna. Śmiało mozna zaszczepić 9 skł. szczepionką, bo uzywa się jej już jako drugiego szczepienia. Ja 9-tką szczepię wiec 9 tyg. szczeniaczki. Po kolejnych 3 tyg. powtarzam szczepienie 10 skł. szczepionką ( z coronawirozą). Szczepienie przeciw wściekliźnie proponuje zrobic po wymianie zębów, na końcu. Czyli u psa w tym wieku najlepiej wykonać szczepienie 9-skł. i po 3 tyg. powtórzyć, a na końcu zrobić przeciw wsciekliznie. Tak zaszczepiony pies jest zabezpieczony na rok. Nie ma sensu rozbijac szczepień, bo to dodatkowy koszt. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Myslałam, że Teri ma ogłoszenia. Moja mama ciągle pyta, czy nikt dalej nie dzwoni. Erko, może w tytule napisz, że pilnie potrzebne są ogloszenia. No i może reklamować ją po prostu jako terierkę, nie mix jagdteriera, bo ma 20, a nie 7 kg i ludzie zwabieni tytułem i tak nie bedą zainteresowani. Charakteru też nie ma ani ociupinkę w typie tej rasy. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Zaszczepię więc :lol:. Holly bardzo dziękuję za bazarki dla Soni. Gdyby nie Ty, to nie wiem, jak byłoby z utrzymaniem Soni. Bary nie ma takiego anioła stróża i nie ma go za co zaszczepić :shake:. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Sonię trzeba byłoby zaszczepic wirusówką. Pisalam juz na wątku Barego. Oboje są bez szczepień. GoskaGoska, jak z finansami Soni? Szczepienie kosztuje 40 zł. Szczepić? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Sprawuje się nieźle. Tylko Barego trzeba zaszczepić wirusówką, a nie ma za co. Bary jest młodym psem i strach chodzić na spacery bez szczepienia, żeby cos nie załapał. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Divia, jak Ty to robisz? U mnie Bary i Sonia kisną z jednym telefonemi i mailem tyle czasu, a Ty zaczęłaś ogłaszać sunię i już przebierasz w chętnych. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Siatka kosztowała ponad 100 zł, ale dokładnie, to Andrzej wie, bo kupował i ma paragon. W sumie: 990 zł kojec 300 zł podłoga 50 zł transport 100 zł siatka