Witam serdecznie wszystkich kochających maltańczyki i ich psiaki. Pozdrawiam Martynę i Nelusię, która sie u mnie urodziła:multi: i Anię z Judy.
Aniu, dziekuję za przysyłane zdjęcia Judki, wyrosła z niej piękna panna.
Wszyscy macie piękne białaski i widzę, ze coraz wiecej osób zako****e sie w tej rasie :lol:.