Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Martyna, przyłączam się do gratulacji. Kokietka też gratuluje siostrze sukcesu;) i marzy o podobnych w przyszłości. Napiszę do ciebie odnośnie odbioru małej, bo może zrobimy to szybciej. Młode dają nieźle popalić:evil_lol: i nie wiem, czy wytrzymam z nimi wszystkimi tak długo.
  2. Witam serdecznie wszystkich kochających maltańczyki i ich psiaki. Pozdrawiam Martynę i Nelusię, która sie u mnie urodziła:multi: i Anię z Judy. Aniu, dziekuję za przysyłane zdjęcia Judki, wyrosła z niej piękna panna. Wszyscy macie piękne białaski i widzę, ze coraz wiecej osób zako****e sie w tej rasie :lol:.
×
×
  • Create New...