Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Dla Tofika schronisko to prędzej czy później wyrok śmierci :( Tofik to świetny pies i wiele można z nim zrobić. To idealny pies dla kogoś kto lubi wyzwania, pracę z trudniejszy psem i ma pojęcie, wiedzę i umiejętności jak takiego psiaka wyprowadzić na prostą. W odpowiednich rękach, dobrze prowadzony będzie wspaniałym towarzyszem. Tylko Kurcze gdzie znaleźć takiego kogoś :/ Niestety uroda Tofisia sprawia, że zupełnie inne grupa ludzi się nim interesuje :( Brak mi zupełnie pomysłu jak dotrzeć do tej odpowiedniej osoby, która zobaczy w Tofisiu coś więcej niż maskotkę, dostrzeże jego potencjał. Na pewno i dla Tofika jest gdzieś odpowiedni człowiek, tylko muszą się odnaleźć...
  2. Zawsze się uśmiecham jak widzę jej zdjęcia w ruchu. Wyobrażam sobie jak przebiera tymi łapeczkami i z rozmachanym ogonkiem pędzi na śniadanie do domu. Roxi to wzorcowy model szczęśliwego seniora :)
  3. Mnie zawsze wyruszają i rozczulają staruszki. Mają w sobie coś tak ujmującego, taką mądrość w oczach.Serce się raduje kiedy widzi się ich uśmiech, na posiwiałym pyszczku, chęć do życia. No to żeby nie było, że nikt się nie zachwycił Dziadulkiem, to ja się zachwycam :)
  4. Ja wielokrotnie przechodziłam przez okres szczenięcy. Wiele szczęścia i radości taki maluch wnosi,do rodziny. No są też tyci tyci efekty uboczne posiadania malucha, ale człowiek szybko zapomina i wybacza ;) Gdybym mogła ukradłabym tego jasno burego tłuścioszka.
  5. Czy jest coś piękniejszego niż małe kluseczki. Uwielbiam maluchy i ten ich zapaszek :)
  6. Przepraszam bardzo, niestety zamówienie poszło zanim doczytałam, żeby brać DPD. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z dostawą :( Wzięłam jej różne smaki GranataPet, co by urozmaicone jedzonko było.
  7. Tylko mokrą lubi i chętnie je, czy ewentualnie jakąś suchą też? Jakiś konkretny smak preferuje czy wszystko jedno? Mogę jej zamówić trochę karmy.Tylko poproszę dane do przesyłki na pw.
  8. Wczoraj padnięta byłam i tak niezręcznie napisałam, no to edytuję i spytam jeszcze raz ;) Którą lepszą karmę sunia je z chęcią?
  9. Szkoda, wielka szkoda psiaka, mógłby jeszcze żyć gdyby... Bardzo mi przykro Pysiaczku (')
  10. No to trzymam kciuki za dobry domek w Polsce. Najważniejsze, że psiak już bezpieczny i pod bardzo dobrą opieką :)
  11. A co z domkiem w Holandii? Czy jest jeszcze brany pod uwagę, szykuje się wizyta PA?
  12. Wg. mnie to bardzo dobry pomysł. Nawet jeśli nie ma teraz żadnego filmiku to można nagrać.Napewno warto spróbować. Ja swoją drugą kotkę zobaczyłam właśnie na filmiku, strasznie mnie ujęła i wiedziałam, że to ta, kilka tygodni później była już z nami.
  13. Piękna sunia, będę jej kibicować. Jamniko-berneńczyk też niezwykłej urody.
  14. Zaglądam z niecierpliwością, duże zmiany w życiu Nortonka, ale to dobre zmiany. Cieszę się, że został wypatrzony , długo chłopak czekał, o wiele za długo biorąc pod uwagę, że to zdrowy, bezproblemowy, ładny psiak. Może była mu pisana właśnie ta rodzina, kto wie.
  15. Rozumiem. Smutne to wszystko, jakoś ogólnie na dogo tyle przykrych wieści ostatnio. Warto podawać Capsomasol, czy biorąc pod uwagę skutki uboczne lepiej sobie darować? Drogi jest? Sorki że tak wypytuję, ale widzę, że niestety masz już jakieś doświadczenie z gadem, a ja się zastanawiam czy nie opłacić jej tego leku, tylko raz że nie wiem czy pomoże, a nie zaszkodzi, no a dwa to nie wiem czy jest w zasięgu moich możliwości finansowych.
  16. Nie znam się, ale czy sunia była konsultowana u onkologa? Czy będzie wdrażane jakieś leczenie, żeby jednak przerzutów nie było, bądź żeby opóźnić powrót gada? Nie odbierajcie tego jak atak, bo nie piszę tu po to żeby komuś dogryźć, czy zarzucać, że sunią się źle opiekuje. Wiem, że jest pod bardzo dobrą opieką i robicie wszystko co w Waszej mocy. Zaczęłam się tylko zastanawiać jak postępuje się w takiej sytuacji, gdy jednak mamy doczynienia ze zmianą złośliwą. Czy podejmowane jest leczenie, czy tylko usuwa się zmianę i modli , żeby nie było przerzutów jak najdłużej bo nie ma innej opcji? Sunia prześliczna, przekochana, bardzo bardzo przykro, że tak brutalnie życie się z nią obchodzi. Dobrze, że otoczona jest życzliwym ludźmi. Domek ją znajdzie i będzie to bardzo dobry domek. Wierzę w to, a suni życzę wiele lat szczęśliwego życia.
  17. Może warto z sunią podejść do weta jak lek nie pomógł.Sunia się męczy Pani się denerwuje, a po co jaka można podejść zobaczyć co się niedobrego dzieje, leczenie dobrać.
×
×
  • Create New...