Bałam się zapeszyć ale myślę.,że Miłka już się zadomowiła i tak zostanie:)
Jak dobrze, że jest szczęśliwa i ma taki fajny dom.
Anica , Ulv gdyby nie Wy Miłka z pewnością nie byłaby tam gdzie teraz jest.
Dziękuję Wam kochane i Wszystkim , którzy wspierali Miłkę:)