Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Mój Pączek miał problem z zaleganiem żółci w woreczku. dostawał Ursocam. Na USG to bardzo widać.
  2. Mój Elwis miał lamblie. Łatwo dało się je wyleczyć. Nie pamiętam co dostawał ale to była jakaś powtarzana seria leków i potem trzy razy badałam koopkę. Czysto od lat.
  3. Elu nie ma czego żałować. Luna znajdzie inny, ten jedyny dom.
  4. Bałam się zapeszyć ale myślę.,że Miłka już się zadomowiła i tak zostanie:) Jak dobrze, że jest szczęśliwa i ma taki fajny dom. Anica , Ulv gdyby nie Wy Miłka z pewnością nie byłaby tam gdzie teraz jest. Dziękuję Wam kochane i Wszystkim , którzy wspierali Miłkę:)
  5. Kochana Ajeczka jak dobrze,że taka poczciwa , kochana psina ma wspaniałą opiekę.
  6. Na konto Maleństw wpłynęło 50zł od Anonimowego Darczyńcy. Dziękuję:):):)
  7. Tego się obawiam ,że rozdzielenienie może być trudne. Dzwonią do mnie Państwo o Florcię ale powiedziałam ,że potrzeba troszkę czasu żeby je poobserwować.
  8. Tak się cieszę,że już bezpieczne i tak im dobrze:)
  9. Nie mam pojęcia. Tam chyba się nie działo za dobrze:(
  10. Tofik jak na razie w porządku. Dzisiaj dostałam zdjęcia ale Tofik biegał z kolegami i trudno mu było zrobić ładne fotki. Posłałam Bgrze.
  11. Sunie są wysterylizowane.Oby się udało i mogły jak najszybciej opuścić schronisko.
  12. Dziękuję za pomoc dla sunieczek. Niestety właściciel zmarł i nie wiadomo jak się nazywały w domu.
  13. Dziękuję, to ogromna szansa dla sunieczek, jedyna.
  14. No właśnie nie mają:( Gizmo jak na razie nikomu się nie spodobał:( Ma cudny charakter.
  15. Bardzo delikatny, uroczy psiak.
  16. Rambo to mieszanka grzywacza chińskiego.
×
×
  • Create New...