-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Po powrocie z pogrzebu pojechałam na pa dla Lolusia.Jechałam bardzo pozytywnie nastawiona ale teraz jestem rozdarta. Rodzina ok natomiast mieszkanie tak brudne i ponure ,że chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść. Dwie dorosłe córki , Pani i Pan. Niby ludzie bardzo w porządku ale czy będzie się chciało spacerować z pieskiem jak ma się problem z posprzątaniem. Pozornie wszystko ok. Ciągle ktoś jest w domu, kupili dobrą suchą karmę, jedna córka mieszka piętro wyżej ma dwuletniego pieska, jest technikiem weterynarii.Ta Pani bardzo mi się podobała. Natomiast ten brud i zaniedbanie mieszkanie były dla mnie trudne do akceptacji. Ktoś powie ,że to bez znaczenia, może ja jednak się mylę:( Nie wiem co robić:(
-
Figuniu dopytam w schronisku co z tą sterylką. Zmartwiłam się:(
-
Calineczka jest w dt u wolontariuszki. Było bardzo źle ale miała przetaczaną krew i jest coraz lepiej. Mam filmik ale nie umiem go wstawić.
-
Dwie sunieczki w niedzielę jadą do domów. Niestety Pani zrezygnowała z adopcji Lolusia. Nie będę komentować całej sytuacji. Niektórzy nie mają klasy i tyle...:( Od wczoraj przejachałam z córką i wnukami śpiącymi wfotelikach ponad 200 km. Wszystko wizyty pa dla szczylków. Niestety tylko dwie udane. Śliczne bąbelki to wydzwaniają , człowiek jedzie i porażka:(
-
50 zł od Jaguski przelałam elik dla Fabii.
-
Od razu potwierdziłam jak mi powiedziałaś:)
-
MALWA nie wiem jak przepraszać nie zauważyłam wpłaty , którą zrobiłaś w lutym. 10 zł od guccio przekazane przez MALWĘ jest na koncie Maleństw. Dziękuję:)
-
To jak dostaniesz to wyślij mi proszę . Ja jutro jadę na pogrzeb , wracam w niedzielę. Będę niedostępna przez trzy dni.
-
Jaguska prześlę te 50 zł na konto rudej sunieczki. Przed nią operacja i daleka droga. Wyślę Malwie.