Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Ja również:)
  2. Dziękuję Wszystim za pomoc dla Tofisia:)
  3. Bgra byłoby fajnie gdybyś podjechała do Tofisia. Jak będzie trzeba to wizyta u groomera się przyda. Na razie jest ok( wg mojej skromnej opinii).
  4. Dzwonia fajna Pani z Jaworzna ale odezwie się w sobotę bo wyjeżdża.
  5. Dziękuję:) Niestety absolutna cisza. Tak mi szkoda tego słodkiego dzieciaczka:(
  6. Opiekunka nie boi się Tofika ale zgodnie z radami Pani Kasi nie robi niczego na siłę. Jak Tofik się denerwuje to nie będzie go szczotkowała. On jest w stosunku do Niej grzeczny ale małymi krokami należy uzyskiwać kolejne etapy . Ja mam suczkę , który nie da sobe za nic w świecie obciąć pazurów. U weta trzymało ją ostatnio dwóch lekarzy i się poddali. Doradzili narkozę!. To nie znaczy ,że ja sobie nie radzę z moim psem. Ma taką fobię i nie ryzykuję utratą nosa z powodu "manicure". Jeśli się jednak nie podoba to co udało się osiągnąć i zapewnić Tofikowi , to ja będę bardzo wdzięczna za przejęcie tego psiaka i zapewnienie mu idealngo dt. Zrobiłam co mogłam, podniosłam rękawicę, muszę się wywiązać z finansów a nie jest to dla mnie proste więc pod niebiosa będę chwalić kogoś , kto przejmie Tofisia. Wszystkim, którzy wspierają Tofika z całego serca dziękuję. Bez tego wsparcia nie udźwignę finansów psiaka tym bardziej ,że nie jest jedyny.
  7. Tofik nie mieszka w żadnym kojcu ! Mieszka w domu. Nie pozwala się wyszczotkować i Opiekunka nie zmusza go do tego. Nie będzie ryzykowała ,że Tofik ją pogryzie. Spokojnie wszystko pomału da się osiągnąć. Byłam u Tofika w sobotę i trochę się zmartwiłam bo zaczął przy mnie doskakiwać do innych psiaków. Pani go uspokoiła ale to nie był dobry sygnał. Do mnie w porządku ale jednak obecność obcego człowieka spowodowała chęć odpędzenia innych psów. Nie chciałam go bardziej nakręcać i dlatego nie wchodziłam do domu tylko byliśmy na dworze. Biegał i skakał, był wyraźnie pobudzony naszą obecnością więc zdjęć nie udało się zrobić. Bgra byłoby super gdybyś tam podjechała. Trzeba na spokojnie wziąć aparat i Tofika na spacer.W obecności innych psów i nowych osób odezwał się Tofik agresor. Niestey byłam późno z dwójką małych dzieci i nie miałam możliwości wzięcia go na spacer. Poza tym jest wesoły, ma apetyt i nic mu nie doskwiera.
  8. Wczoraj rozmawiałam z Kasią. Oby we wtorek wszystko się udało. Maleńka ciągle plami:( Trzynmajmy wszyscy kciuki , musi być dobrze.
  9. Elu to ja dziękuję za ogromne wsparcie.
  10. Nikt nie dzwoni. Może ją na Wrocław wrzucić?
  11. A mnie dobija ,że tacy ludzie w końcu od kogoś dostają Bogu ducha winne stworzenie:(
  12. Ona jest bardzo miła. Wesoła, ufna, zachęca do zabawy.
  13. Zero telefonów poza tym żenującym. 1300 odsłon...
  14. Bardzo się o nią boję. Żeby jacyś miejscowi " biznesmeni" nie wzięli dzieciaka do pilnowania gnojówki w obejściu:(
  15. Nie Elu, nie chcę tu nikogo obrażać więc nie użyję epitetu.... ale rozmowa z ukrytego numeru i w kółko powtarzane pytanie - czy pies jest za darmo.
  16. Zastanawiam się nad tym zdjęciem. Czy ono nie jest najzwyczajniej nieudane? Może je usunąć z ogłoszenia?
  17. Na koncie Maleństw 100 zł od Pani Agnieszki na surowicę - przekazane przez elik. Dziękuję:)
  18. Rosa to taka malizna, w kojcu trudno jej sobie poradzić. Jest najmniejsza.
  19. Transport ustalony. Duszek i Kofi opuszczają schronisko we wtorek.
  20. Dziękuję za ogłoszenia.Ja nawet nie zauważyłam ,że tak założono do zdjęć smyczkę. Właśnie miałam telefon o Rosę. Tylko mi się ciśnienie podniosło!!!! Nie zdaża mi się mówić ,że nie widzę powodu kontynuacji rozmowy!!!
  21. Wspaniale:) To ja w takim razie działam w sprawie transportu.
  22. Dziękuję:) Bardzo ładny tekst.Właściwie wszystko jest ujęte. Jedynie można dodać,że jest zaszczepiona na wirrusówki.
  23. Dziękuję Elu. Ogarnę obiad i napiszę.
  24. Elu dziękuję. Siedzi okruszek kochany w schronisku. Chce się bawić, jest malutka, cudna, jeśli urośnie to odrobinę. Najmniejszy psiak w schronie:(
×
×
  • Create New...