Muszę jutro coś załatwić. A jak się szuka użytkownika , bo nie mam pojecia:( ?
Mogą mieć do mnie pretensje o tą śmiertelną chorobę. Może wystarczy to, że sunia wyląduje w schronisku. Niestety muszę uważać na pewne treści.
Sunia przebywa na Śląsku i mój numer telefonu.
Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
Przyznam się ,że teraz zdurniałam czy to Brzeg , czy Brzeg Dolny. Byłam pewna ,że Dolny ale Pan mówił ,że pomiędzy Opolem a Wrocławiem a tam leży Brzeg.
Rosa pięknie trafiła. Zamieszkała w domu z wiekim ogrodem, ma kochająca rodzinę . Dostałam fimik jak szaleje z piłką w ogrodzie.
Niestety w dniu , w którym Kofi przyjechała do Wrocławia do schroniska jechała 4 miesięczna cudna sunia. Dziewczyna za schronisaka zawiozła ją do siebie do domu ale tam nie może długo zostać. Mam na razie brzydkie zdjęcia ale chociaż z takimi warto ją ogłosić.
Mała błąkała się po lesie:(
Komu mogę wysłać MMSy?
Kochane poczciwe psisko. Aniu może Ulv coś doradzi w kwestii tch reakcji na duże psy. To faktycznie niebezpieczna sytuacja.
Jak jeszcze atakowany pies się też zdenerwuje to może być źle.