Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Pojadę na wizytę pociągiem. Już sprawdziłam. Odkładanie w czasie jest trudne bo nie mogę blokować suni.
  2. Muszę jutro coś załatwić. A jak się szuka użytkownika , bo nie mam pojecia:( ? Mogą mieć do mnie pretensje o tą śmiertelną chorobę. Może wystarczy to, że sunia wyląduje w schronisku. Niestety muszę uważać na pewne treści. Sunia przebywa na Śląsku i mój numer telefonu. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
  3. A ma ktoś może namiar na Koję? Albo ją zna? Kola- tak jak moja tymczsowiczka na zawsze:):):)
  4. Czyli mari23 i Koja?
  5. Zapytałam Pana , to Brzeg.:)
  6. Przyznam się ,że teraz zdurniałam czy to Brzeg , czy Brzeg Dolny. Byłam pewna ,że Dolny ale Pan mówił ,że pomiędzy Opolem a Wrocławiem a tam leży Brzeg.
  7. Selena - j jak myślicie ladnie czy nie pasuje?
  8. To jest niecałe 40km.
  9. Tak Brzeg Dolny. Pomiędzy Wrocławiem i Opolem.
  10. Czy jest ktoś z Brzegu potrzebuję pomocy w temacie wizyty pa?
  11. Czekam na lepsze zdjęcia.
  12. Selena ma około 4 miesięcy. Błąkała się sama w lesie. Jest urocza , z początku nieśmiała ale garnie się do człowieka. Sunia będzie średniej wielkości.
  13. Ja mam tylko w formie MMS-ów
  14. Nazwałam sunię Selena.
  15. Mam zapchany telefon,. Jak usunę nadmiar to wyślę.
  16. Rosa pięknie trafiła. Zamieszkała w domu z wiekim ogrodem, ma kochająca rodzinę . Dostałam fimik jak szaleje z piłką w ogrodzie. Niestety w dniu , w którym Kofi przyjechała do Wrocławia do schroniska jechała 4 miesięczna cudna sunia. Dziewczyna za schronisaka zawiozła ją do siebie do domu ale tam nie może długo zostać. Mam na razie brzydkie zdjęcia ale chociaż z takimi warto ją ogłosić. Mała błąkała się po lesie:( Komu mogę wysłać MMSy?
  17. Jakie to wzruszające. Ile zmienia dobry dom, poczucie bezpieczeństwa:)
  18. Dziękuję. Potem prześlę bo muszę się zalogować do banku.
  19. Kochane poczciwe psisko. Aniu może Ulv coś doradzi w kwestii tch reakcji na duże psy. To faktycznie niebezpieczna sytuacja. Jak jeszcze atakowany pies się też zdenerwuje to może być źle.
×
×
  • Create New...