Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Elu to ja przepraszam ,że Cię nękam tymi zdjęciami. Zawsze jesteś ekspresowa a masz wystrczająco dużo na głowie.
  2. W schronisku jest podobna do niej malutka sunia. Ma około 8-9 miesięcy. Kochany dzieciak. Poproszę o wstawienie zdjęć i choćby ogłoszenia.
  3. Elu wysłałam Ci MMSa z ds Amelki:)
  4. Dziękuję, wszystko zorganizuję:)
  5. Aniu dziękuję:)
  6. Kochany bąbelek.
  7. Kofi nadal w schronisku. Nawet ogłoszeń nie ma bo ja już nie daję sobie rady. Dzisiaj odbieram Isię I Roja. Całą noc nie zmrużyłam z nerwów okaL(
  8. O rety miało być 30-go albo 2-go . Ślepota ze mnie:) We wtorek albo we czwartek w przyszłym tygodniu.
  9. Transport Duszka wyniesie 230 zł. 200zł paliwo i 30 zł bramki.W obie strony to prawie 700 km.
  10. Czekam na odpowiedź . Duszek może pojechać 30-go albo 20-go. Panie się dogadają.
  11. Ma dom:) Adopcja przez wolontariuszkę. Mam juz zdjęcia:)
  12. Duszek może być szybciej, Kasia się zgodziła:)
  13. Transport załatwiony.
  14. Duszku oby Ci się udało. Kochany , biedny psiak.
  15. Nie miał na razie żadnych badań. Dostaje krolówki na wzmocnienie.Je często w małych porcjach. Nawet przez te kilka dni nieco się poprawił więc wyglada to na zagłodzenie:( Ożywił się, jest silniejszy. To nieduży psiak, drobniutki, na wysokich łapkach .
  16. Jak będzie wiadomo,że zabieramy dzidzia to ja spytam Znajomej, ona już kiedyś wiozła psiaki do Kikou.. Bardzo niewiele wzięła bo ma auto na gaz.
  17. On nie waży 10kg. Prosiłam o sprawdzenie jaki jest wysoki.
  18. Dobry pomysł Ewciu.
  19. Te oczy mnie rozwalają.Tyle w nich pokory, prośby, tyle dobroci.{ Patrzą i mówią - pomóż mi .
  20. To wielka pomoc ale skąd wziąć dt:(
  21. On ma ponoć 10 lat. Bardzo biedny psiak:( Na żywo wygląda dużo gorzej:(
  22. Dostałam ze schroniska sprostowanie wagi czarnej suni , którą nazwałam Kofi. Sunia waży 6-7kg a nie 4, to była waga małej , która jechała do Figuni. Dziewczyna źle opisała zdjęcie. Zresztą to jest bez znaczenia, jest malutka i bardzo przeżywa pobyt w schronisku. Są jeszcze dwie malizny po 7 kg , które też potwornie cierpią. To psie dzieciaki:(
×
×
  • Create New...