Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Tydzień temu wracałam specjalnie z Jeleniej Góry bo byłam z Panią umówiona na odbiór suni.Jak wróciłm dałam znać a Pani mi napisała ,że musi to przełożyć bo jest poza Rudą. Byłam zła ale trudno. Potem cały czas ustałałyśmy wszystko, Maja była zarezerwowana i dzisiaj albo jutro miała jechać. Pani dała znać,że dzisiaj będzie wieczorem więc umówiłam Panią z hoteliku na jutro. Rano dostałam smsa o konieczności rezygacji.
  2. Elu zostawałaby sama bo Syn idzie do Taty a Pani do pracy. Wychodzi rano wraca wieczorem. Elu ja już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć:(
  3. Niestety nigdy nie ma spokoju. Jutro Pani Karolina miała zawieźć sunie do ds. Właśnie domek Majuni dał mi znać,że musi zrezygować z adopcji. Pani pracuje w weekendy i wtedy syn jest u swojego Taty. Tata zgodził się ,że Syn będzie przychodził z Mają. Ja tego niestety nie wiedziałam. Jestem wścieka ,że Pani nie powiedziała do końca jak się sprawy mają. Dzisiaj rano Tata zakomunikował, że jednak nie wyraża zgody na wizyty Maji. Pani zadzwoniła szlochając bo czekali z Synem na Maję i bardzo się cieszyli. Maja musi być 26 marca zaszczepiona drugi raz na wirusówki. Dwa szczeniaczki z innego miotu mają parwo, walczymy. jest lepiej tfu tfu tfu. Marzyłam o jednym spokjnym dniu a tu znowu problem.
  4. Jeszcze trzy siedzą w hoteliku ale są już zaklepane. Jutro Loluś jedzie a w niedzielę Figa i Maja. Luna i Koko już u siebie.
  5. Dzisiaj mam wszystkiego dosyć:( Dwa szczyle mają parwo a u mojego królika wet stwierdził raka. Królisia w maju skończy 11 lat. Bardzo ją kochamy. Nie wiem co będzie z Koko:(
  6. Koko nie ma nic:( Nie powinna sama zostać w hoteliku bo się zapłacze. Pieski są w specjalnym pomieszczeniu w którym mają ogrodzoną część dla siebie. Jak ona ma tam zostać sama:( Rozmawiałam z Panią Karoliną też uważa ,że to bardzo złe dla Koko. Niestety nie może jej wziąć do swojego domu. Dzisiaj dwa świeżo wyadoptowane szczeniaczki ( nie były w schronisku) dostały parwo. Dla uspokojenia wyjaśniam,że to inny miot. Dt skażone:( Nie mam co zrobić z Koko . Błagam o dt dla maleńkiej.
  7. Wieczorem byłam na wizycie pa dla Lolusia. Nareszcie fajny dom:) Państwo mieszkają kwadrans ode mnie a ja cały Śląsk objeździłam:):):) We czwartek sami pojadą po Lolcia :)
  8. Miałam awaryjne dt w Gliwicach w razie gdyby został jeden szczeniaczek. Niestety wczoraj zabrałyśmy z lecznicy schroniskowej szczeniaczka potrąconego przez auto:( Leżał tam od soboty... Jutro jedzie do Krakowa do super ortopedy. Dzisiaj ponownie wet w Gliwicach żeby dostał środki p, bólowe. Sunieczka ma przetrącone tylne nóżki. I jak nie oszaleć:(
  9. Do tego czasu ja wyląduję w psychiatryku:( Dzień w dzień jeżdżę z córką i śpiącymi w aucie wnukami po chałupach i sprawdzam domy, które w 90% są niewłaściwe.
  10. Od jakiegoś czasu zawsze Madzia jest przy sterylkach, patrzy na ręce.
  11. Niestety nie. Muszę tam specjalnie pojechać. Naprawdę nie rozumiem tej ciszy:(
  12. Strasznie siędenerwuję. Czy mogę prosić o ogłoszenia na Wrocław ? Może tam ktoś zechce bąbelki.
×
×
  • Create New...